Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Honnan lehet észrevenni, hogy a baba igényli a nagyobb etetőcumi fejet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha pl órákig nyammog rajta, látod hogy nem fogy, erőlködik, abba hagyja és sír.
2022. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 2 gyerek van és máshogy is reagáltak. A fiamnál nagyon feltűnő volt, mert erősen beleszívott párat de felhergelte magát és csak sírt.


A kicsi viszont képes volt otthagyni fél adag után és természetesen nem is volt el a következő etetésig.


Mindkét esetnél rendeződött az evésük nagyobb cumival. Unokahúgom például nagyon türelmes ami az evést illeti, de elég hosszúak lettek az etetési idők, konkrétan fél óránál tovább is tartott míg befejezte szóval ahány baba annyi féle reakció.

2022. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam. A kislányom 5 hónapos, de még mindig 1-es cumit használunk. Sokáig eszik kicsit, de ha váltunk 2-esre, túl gyorsan megeszi a tejet és kb a fele visszajön. Mindig visszatértünk az 1-esre. Így gyakran belealszik, de általában elfogy
2022. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek miert van az hogy a cicin (tehat szoptatott gyerekeknel) nincs fej es lyukcsere, de a tapszereseknel felmerul? Mi nem csereltuk, 1-es cumifejjel iszik, amiota megszuletett. Es nincsen gond. Neha kevesebbet ker, ezert nem eszi meg (mi se ugyanannyit eszunk, percre pontosan.. ), nem azert mert olyan kene neki, amibol omlik be a szajaba. Ha epp nem keri, probald meg legkozelebb mikor jelzi h ehes. Ne pedig eroszak 3 orankent etesd.
2022. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem etetem erőszak 3 óránként. 4-4,5 óránként eszik, ráadásul csak 4x egy nap. Szóval egyáltalán nincs erőltetve.

Csak mivel 4x eszik, így most többet kér. Viszont így többször megáll evés közben, kinyomja a cumit, mint aki nem kéri. Aztán egyszer csak meggondolja magát, és mégis. És ezt többször eljátsszuk. És nem tudom eldönteni, hogy szimplán szórakoztató neki, vagy mondjuk sokáig tart így 2-es fejjel, és megunja menet közben.

De attól tartok, hogy a 2-es fejnél meg túl gyorsan enné meg, és akkor sok jönne vissza neki.

2022. júl. 29. 06:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam, 1-es fejjel eszik még.
2022. júl. 29. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!