Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejfehérje mentes tápszer?

Tejfehérje mentes tápszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


#tápszer #tejfehérjementes #szójamentes


2.5 hónapos kisfiam 100% anyatejes, sajnos nem tudok annyit fejni Neki ami elég lenne egy étkezésre. Egészségügyi problémák miatt most sűrűn kell orvoshoz járnom, anyukám vigyázna a Picire. A kérdésem az lenne, hogy milyen tápszerfélék vannak, amik nem tartalmaznak semmilyen tejfehérjét és szóját? Sajnos a kisfiam mind a kettőtől allergizál... A védőnéni nem hajlandó segíteni, azt mondta amíg van tejem hallani se akar tápszerről, nem is értem, mintha valami ördögi dolog lenne, hogy néha szeretném kiváltani az étkezését vele... igazából semennyire nem vagyok képben a tápszerekkel, de amiket néztem mindben van valamilyen módon tejfehérje.

Előre is köszönöm a segítséget!



2022. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Beba exportpro Ha sensiduo
2022. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Pepti és Pregomin tejfehérje és szójamentes. A fiam is ezeket kapta. (A Pregominban a laktoz is bontva van nem csak a fehérje).
2022. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jársz, ha a gyerekorvossal beszélsz nem pedig a védőnővel. Ráadásul ő kiírja receptre és akkor még valamennyit meg is spórolsz mintha csak becsattognál a patikába.
2022. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neocate lcp. Minden másban van tejfehérje. Gasztros doki ad rá javaslatot.
2022. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nagyon jo.A kislányomnak ezt írta fel a doki

2022. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Pregomint írtak nekünk de nekem ráse nézett a gyerek egyszerűen előbb aludt el ordítva, minthogy megigya csak mondom, nehogy váratlanul érjen, hogy rà kell “szoktatni”.
2022. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!