Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba tápszert hogy keveritek be?

Beba tápszert hogy keveritek be?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy úgy, mint a dobozon írja? Tehát forralt víz fele, bele a tápszer, rá a forralt víz második fele?


Csak mert most váltottunk át Bebára, eddig a régit babavízbe kevertem, és azt melegítettem.


Így lehet a Bebával is, vagy azt kötelező forró vízzel keverni?


2022. aug. 16. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Babavizet melegítek a mikróban és ahhoz keverem a tápszert.

Szerintem teljesen mindegy hogy csinálod.

2022. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele a víz, majd a táp, összerázom.
2022. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként azért írtam ki a kérdést, mert úgy csináltam, mint a régivel, és becsomósodott az alján egy kicsi!

Nem tudom mit rontottam el, az előzőnél ilyen nem volt.

2022. aug. 16. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:

A babavizet a cumisüvegben melegítitek? Vagy más edényben?


Akkor lehet az a baj, hogy hideg vízben kevertem? Utána tettem a cumisüveg melegítőbe.

De akkor ezek szerint először a vizet melegít, és abba a tápszer?

2022. aug. 16. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is babavizet melegítek. Először felmelegítem a vizet, aztán keverem hozzá.
2022. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A vizet melegítettem (éjszaka be volt rakva a melegítőbe)

és a másik üvegbe bekészített (kimért) porra a melegvizet ráöntöttem. Felráz, és ennyi

2022. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikrózom az előzöleg már felforralt, kihűlt vizet, már tudom, hogy kb. 20 mp az iható langyos víz, bele a tápszer, összerázom és kész. Max 1 perc alatt megvan. Minden reggel forralok új vizet és hagyom kihűlni így egész napra kész a "babavíz".
2022. aug. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!