Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a véleményetek a Tommee...

Mi a véleményetek a Tommee Tippee anti colic cumisüvegéről? Magáról a márkáról?

Figyelt kérdés

Aki használta ezt a márkát meg volt vele elégedve? Megéri ezt megvenni?


Szülés előtt állok és szeretnék mindenre felkészülni. Szeretnék beszerezni cumisüvegeket is

a biztonság kedvéért. Csak olyan sok fajta van, hogy bizonytalan vagyok. Ezt a fajtát ajánlották, de szeretném más tapasztalatát és véleményét is megismerni.


Köszönöm, ha válaszoltok.🙂



2022. aug. 22. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs vele gond. de nem tudhatod előre, hogy el fogja e fogadni a babád, vagy neki a mam, avent, bármi más fog bejönni... szóval nagy készlettel ne készülj szerintem
2022. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen aventes cumisüveget vettem, ha neadjisten nem sikerül a szoptatás. Egyszer kétszer használtuk, elfogadta de szerencsére végül nem kellett.

Szerintem vegyél egy szimpatikusat aztán ha kell és az nem annyira tetszik neki, netről lehet rendelni, 2-3napon belül ott is van, még ki se kell mozdulni a házból miatta.

2022. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk születés előtt olyat amilyet te írsz, és aventet is. Ez utóbbi vált be jobban, mivel a tommee tippee “nagyon folyt”. Az újszülöttnek ajánlott cumival kb 2-3 hónapos korában tudtuk használni. De ez gyerekenként egyéni, élesben fog kiderülni, hogy jó-e.
2022. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom mi volt a baj vele, de nem vált be, avent-et ajánlom.
2022. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak sem kellett. Valamiért nem volt neki szimpatikus. Neki a Mam üvegek jöttek be.
2022. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából 2 db-ra gondoltam, nem sokra,de jobb felkészülni minden eshetőségre. A tapasztalataitok alapján úgy látszik, nem a Tommee Tippee lesz a nyerő. Köszönöm szépen annak, aki eddig válaszolt. Valóban nagy segítség, főleg egy első gyermekes anyukának. 🙂 Igazán el lehet veszni a cumisüvegek kavalkádjában. Annyi féle és fajta van.
2022. aug. 22. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én utáltam, első babával azt használtuk.

Most volt mam, az sokkal jobban bevált. Mondtam is már terhesen, hogy ilyet többet nem veszünk.

2022. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg kemeny a cumi része, nekunk ezert nem valt be. Mam vagy avent ami nekunk nagyon bejott. Egyebkent minden mas termékével nagyon elégedett vagyok az elektromos mellszivoja nagyon jo pl
2022. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!