Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 11 napos babánál tápszerváltás...

11 napos babánál tápszerváltás? Milumil Prosyneoról Beba expert pro sensiduora érdemes váltanom?

Figyelt kérdés

A milumil tápszert eszi, 5 napig nem volt kaki, majd lett pénteken és tegnap is egy kevés. Egy etetésre eszik 70ml-t, de ennek ellenére van, hogy 2-3 óránként felkel és ordít, hogy éhes. Ha többet adok neki bukik, ha nem adok akkor ordít tovább. Az elmúlt 2 napban is többet bukik,

Kb napi 3 etetesnel jön vissza tápszer. Ma is elég nyűgös volt, aztán sikerült pukizni és megnyugodott. Kb napi 7-9x eszik, ez változó.

Ismerősöm ajánlotta a Bebe tápszert, vettem de nem tudom csak így válthatok-e. A védőnőmmel pár napja beszéltem, ő akkor azt mondta kapja tovább a Milumilt és majd meglátjuk beválik-e. Az új tápszerről még nem kérdeztem meg, de úgyis azt mondaná ne cseréljek. Mit csináljak? Várjak még és használjam tovább a Milumilt? Csak szerintem a 2-3 óránkénti kelés es etetes nem a legjobb.


2022. aug. 28. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Mindenképp beszélj előtte gyerekorvossal,ne vedőnővel. Persze elmondhatod neki. A gyerekorvos fogja mondani mit tud ajanlani helyette. De Milumil márkán belül is van több fajta. Nekünk a peosyneo ha nem vált be csak a start optima ha. Azt meg mar nem gyartjak. Helyette Babat probálunk.

Ha megfogta a hasát az gyorsan kiderül. Túl etetni nem szabad én megjártam ezzel, tápszeres babát 2óránként nemszabad etetni ettől is sírhat. Tornáztatni is kell sokat.

2022. okt. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Csapd ki a gyerekorvosnak, majd azt is kérdezd meg tőle később mi legyen az ebéd vagy, h a férjének elég ha a szeretője csapja ki vagy neked is kell, csakis az orvos
2022. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!