Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Azokra az anyákra akik tápszer...

Azokra az anyákra akik tápszert adnak a babának miert mondják hogy lusták?

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ki mondja?

Szerintem sokkal macerásabb a tápszer, mint szoptatni.

2022. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert buták. Tápszert nem lustaságból szokás adni.
2022. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mert az a feltételezés, hogy a könnyebb utat választották. Mert állítólag mindenki tud szoptatni, csak elég kitartás kell hozzá. Ami nem igaz, mert igenis van olyan, hogy valakinek nincs teje, vagy megértem azt is, aki a sok viszontagság után feladja.


Mondom ezt úgy, hogy én még mindig szoptatom a 2,5 éves gyerekem, nem bír leszokni róla. Elején nekünk se volt könnyű.

2022. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezt senki nem mondta.
2022. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk betegség ez az "én tudom, hogy kellene". Senkinek semmi köze pedig a másik életéhez.
2022. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet szerintem senki sem mond úgy általánosságban. A legtöbb országban, ahol 6 hét az anyasági szabadság az anyatejes szülőkre néznek úgy, mint az ufókra (pl a franciák nagyon tápszer pártiak).
2022. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem a lustaság a gond, hanem az egészen abszurd ok, amiért egyesek így döntenek (pl. mert a szoptatástól lógni fog a mell, amire semmi bizonyíték nincs)

De ez a ritkább eset, többségében valamiért a szoptatás nem lehetséges.

2022. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert idióták. Én lustaságból szoptatok, rühellem az egészet, de legalább nem kell szórakoznom a tápszerrel. Az ilyen marha okos emberek akik szerint a császárosoknak könnyebb, a bölcsibe csak azok adják a gyereket akik utálnak anyák lenni és lehetne folytatni a sort. Nem kell velük foglalkozni, van bajuk így az egyszerű életükkel elég.
2022. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fhuu én eleinte szoptattam és imádtam, de sajnos kevés lett a tejem és pótolni kellett, ami cumizavart okozott, szóval a szoptatásnak lőttek, most már 100%-os tápszeres a gyerek. Én vissza sírom a szoptatást, az sokkal könnyebb volt. Éjszaka is mellre tenni a gyereket azért sokkal egyszerűbb, mint kimenni a konyhába és tápszert csinálni. Nem beszélve a sok sok mosogatásról, sterilizálásról. Szóval, akik szerint a tápszeres anyák a lusták, azok szerintem szimplán bekaphatják. 😂 Szoptatni sokkal nagyobb “luxus” (kényelmi szempontból), mint a tápszerezés.
2022. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam senkitől. Miért lennének lusták??? Én csak előkapom a mellem, aztán megetetem a gyereket. De ha belegondolok, hogy ki kellene mászkálni vizet melegíteni, meg méricskélni mondjuk az éjszaka közepén… na az nem lustaság. Amúgy meg már uncsi ez az anyatej vs tápszer téma. Van, akinek nincs választása, van, aki nem akar szoptatni, van, aki tud és akar. Ezt el kell fogadni, nem pedig vitát szítani!
2022. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!