Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit tehetek ha négy hónapos...

Mit tehetek ha négy hónapos babám elutasítja a cumisuveget, de nekem nincs elég tejem?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt rózsás a helyzet, de két napja effektív mindennel próbálkozunk, de semmi sem működik. Ígyis lassan nő a súlya, reménykedtem hogy majd a tápi segít, de most már esélytelennek látom ezt is. Próbáljuk kanalazni és úgy le is nyeli, de ez iszonyat hosszú idő, semmi időnk nem marad játszani, elgügyögni egymással, mert az egész nap az evéssel és alvással telik el. Próbáltunk már nagyon sok fele cumit hátha az a baj.

Lehet h változni fog vagy most már mindig így lesz? Éjszaka szopizik, de akkor is keveset, muszáj lenne a kiegészítes. Gyerekorvos a korai hozzátaplalast ajánlotta de elég szkeptikus vagyok.


2023. jan. 18. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szoptatási tanácsadóval beszélni esetleg?

Szoptanít készülékkel adni a pótlást?

2023. jan. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatási tanácsad

Kispohàr, csőrös pohár( nekem a vizet ezekből itta Amikor a hozzátáplálást kezdtük majdnem 6 hónaposan, de a csőrösön 4 + hó volt

2023. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat nálunk esélytelen volt a cumisüveg, meg az összes társa csak pohár vagy cici esetleg próbáld többször cicire tenni, hátha… sajnos nagyon kell vigyázni mert könnyen kiszáradhat. Mi is majdnem így jártunk… pedig ugye azt mondják, ha éhes lesz elfogadja hát nem pedig már 7 hónapos volt.
2023. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csőrös poharat kiköpi, rögtön kezdődik a sírás ahogy a szájához ér. Beszéltem már szoptatási tanácsadóval is, de senki nem találkozott még hasonló helyettel 😭
2023. jan. 18. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem próbáltam de esetleg szoptaníttal lehet megenné, illetve nekem még a fecskendőt ajánlották vész esetére.

3. Válaszolo

2023. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!