Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Más gyermekèt is úgy kell...

Más gyermekèt is úgy kell "kergetni" a cumisüveggel?

Figyelt kérdés
10 hónapos delikvens még reggel este kap tápszert de este nem az a vacsorája ezt inkább olyan rutinnak hagytam meg meg a folyadék miatt. Fürdés után bemegyünk a szobába iszik tápszert (amugy nem sokat 100-120milit) majd berakom a kiságyba és szépen elalszik kb 5perc alatt. De hogy kín szenvedés a reggeli és az esti "etetése" 😅 forgolodik jobbra balra ugy akar inni hogy hasra fekszik. Reggelente magának fogja de akkor még ennyit se eszik. Pedig éjszaka nem kel gondolná az ember hogy reggelre azert csak éhes. Akkor is max 150mili de ugy hogy ha az etetőszékben issza meg máskülönben elvágja az üveget es megy a dolgára. Másokat akiket hallok mindenki mondja hogy 200-250miliket isznak a babák a tapszerbol.
2023. febr. 1. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod belediktálni ha egyszer utálja? Ha nem kell neki tápszer eszik/iszik mást, téged sem kergetnek a ház körül ha nem eszed meg amit nem szeretsz.
2023. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

10 hósan ne kergesd, és pláne ne akard beleerőltetni.


A babák nem olvasták a nagykönyvet..

2023. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki mást tápszer helyett. Mindkét gyerekem ennyi idősen csak este kapott már tápszert.
2023. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a tápszer izèvel van a baja. Szerintem sehol nem írtam hogy bele erőltetem.🤷🏼‍♀️ Annyit eszik belőle amennyit akar. Igazából csak arra lettem volna kíváncsi hogy masnak is igy eszik e a gyereke. Ha magának issza is fekszik iszik kicsik felül iszik kicsit elfordul iszik kicsit stb stb.
2023. febr. 1. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy kergeted a cumiusüveggel hogy megigya a tápszert. Bármilyen erőltetés étkezési zavarokat okoz.
2023. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!