Lactogen Harmony tápszer?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Váltani szeretnek, de nem tudom mire. Milumil Komfort nem vált be, sok puki, bukás, egyre hígabb széklet ês állandó éhség szinte. Vagy van más amit ajánlani tudtok ezekre a tünetekre?
2023. febr. 26. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyi idős a babád. Szerintem alapvetően egy nagyon jó tápszer lenne, és viszonylag olcsó is, de sajnos nem HA-s, így a picik gyakran kiütésesek lesznek tőle.

Egyébként nálunk is így volt az egyik gyereknél, és ismerősi körben is sokat hallottam. 1 éves kor után már nem pattogott ki tőle amúgy, elmúlt ez a tejérzékenység.

2023. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkét gyereknek ez volt jó egyedül. Az orvos nem szokta felírni nálunk, de teljes áron is inkább ezt vettem.
2023. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hetes korában váltottam Lactogenre. Onnantól megszűnt az éjszakai hasfájás, székletgond.
2023. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi babánknak is ízlett, de kiütéses lett tőle, így maradt a Ha.
2023. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!