Így el apad majd a telem ?

Figyelt kérdés

Nagyon hasfajos a babám 5.5 hetes

De ha tápszert kap akkor kevésbé . Már minden lehetséges kaját kivontam az etkezesemböl már alig van amit ehetek és eszem. Csak hogy ne puffassza szegényt . De sajnos meg mindig jobb neki a tápszer. Ami laktóz mentes Aptamil . Így úgy döntöttem hogy meg is kapjon anya tejet is reggel és este legalább 2 étkezést reggel és 2 este cici lesz. Napközben és este folyamán tapszer. De vajon marad a tejem majd így is ? Nem akarom végleg abba hagyni a szoptatást. És napközben majd nem is tudok fejni sem majd munkában.


2023. márc. 6. 19:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért csak most látom . Nehéz így írni épp büfögtetünk 😁
2023. márc. 6. 19:05
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Ennyitől nem fog maradni.

Az egyéb ételek összetevőit is nézed? Pl hogy tejpor se legyen az adott felvágottban mondjuk?

2023. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, elapadt valószínűleg.
2023. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Eladat, de ha nem tudsz vele mit kezdeni akkor ez van. Nyugi a tápik se rosszak ma már. Sajnos a te babádnak ezekszerint puffadást okoz az anyatej, én így nem is erőltetném. Tápival is lehet kapcsolatot kialakítani, ugyan olyan egészséges.
2023. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Elapad*
2023. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen minden összetevőt elolvasok amúgy is eléggé odafigyeltem mit eszem előtte is . Na de most meg inkább. Ennél jobban már nem tudnék enni. Lehet a cici tejben van nemi laktóz vagy nem tudom erre gondoltam és talán az okozza. Tudom jók a tápszerek de tudjuk hogy anya tej az anya tej. Sajnos . És semmivel sem lehetne ugyan azt előállítani ami abban van és azt a védettséget adja a babának . Bánt a dolog de mit tudok tenni.
2023. márc. 6. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes elolvasnod:

[link]

2023. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Anyatejben van laktóz. Termeli a szervezeted, attól függetlenül, hogy mit eszel. Ha laktòzèrzèkeny a babàd, azon a nagyoknak való laktàztabletta babàknak való megfelelője segìt.

Ha tehèntej fehèrjère èrzèkeny, ès egèsz picu mennyisegre is, akkor kell figyelned mit eszel. Ezen a dièta pàr hèten belül segìt, ha annyira sikerül alaposan kerülnòd, hogy ha pl.pèkàrut, màjkrèmet sem eszel olyat, amiben tehèntej fehèrje van.

2023. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem olyat sem eszem . Itt nem tesznek olyat a majkrembe stb.. csak igazán jó minőségű cuccok vannak . Külföldön elek már 11eve sajnos otthon nem így van. Szégyen az ételek minősége és ára . De ez másik témakör ..
2023. márc. 6. 20:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Szinte minden orszàgban van a màkkrèmben tejfeherje. Simàn benne van a receptben, nem minősèghiba.
2023. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!