Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha így lehet szoptatni, akkor...

Ha így lehet szoptatni, akkor cumisüvegből etetni is?

Figyelt kérdés
Azt a tanácsot kaptam, hogy négykézláb legyek a babám felett és lógassam a mellem a szájába. Akkor ő ugye háton fekve van és nem karban, ölben.. lehet úgy etetni a picit, hogy a hátán fekszik a kiságyban és (természetesen lassú folyású) cumisüvegből eszik? Így nem kell ide oda rakosgatni és nyugiban aludhat tovább. Kézben tartva etetem, de ha elalszik és betenném az ágyba egyből ébren van.
2023. márc. 15. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Utana meg kell büfiztetni ugy hogy igy is ugy is ki kell venni. Vissza jöhet a tej es meg fulladhat ha haton tartod eves utan. Attol is függ persze hogy mennyi idös
2023. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehetni lehet, de számomra elég érzéketlen, rideg. Nem azért alszik el a kezedben, mert vízszintesen fekszik, hanem, mert a közeledben van, biztonságban érzi magát. Messze nem biztos,hogy a kiságyban is el fog aludni evés közben. Az etetés egy érzelmi töltet is neki, nem csak táplálékforrás, el nem tudom képzelni,hogy az ágyban fekszik én meg mellette állva töltöm bele a tápszert.
2023. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Es valóban, így a büfiztetés kimarad? Hanyatt fekve megfulladhat.
2023. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És abban mi a testközelség ha felülről lóg a csecs a szájába és ömlik bele a Szentnedv kedves 4-es?
2023. márc. 15. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Már azzal testközelibb, hogy nem egy műanyagot szop. ;)

De ha tippelnem kellene 1000-ből 1 anya etet ilyen hülye pózban, mert ez nem lehet hosszan bírni.

Egyébként rossznak címzed, mert egyik gyerekem tápszeres volt, de pont ezért sose etettem volna úgy, mint amire készülsz. Ha már nem kaphatott anyatejet, akkor ALAP, hogy megadtam neki a testközelséget és még akkor is ölben kapta a tápszert, amikor egyébként már evőeszközzel evett, pohárból ivott.

2023. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A testközelségi igénye ki van elégítve a gyereknek, mivel nonstop rajtam van, nem tudom letenni. Rossznak címzed egyébként. Ezt a hülye pózt pedig szopatási tanácsadó javasolta.
2023. márc. 15. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

A töröltetett kommentemben benne volt, hogy ismerem a pózt és az okot is, amire ajánlják. Nem állandóra, csak a probléma megoldásáig.

Míg te önkiszolgálásra akarod szoktatni a gyereked lustaságból.

2023. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Sok kisbaba azért is ébredhet, hogy a meleg ölelés után berakják a hideg lepedőre.

Ha esetleg van otthon pólyád (nem a klasszikus sok madzagos), azt ki lehet próbálni, hogy pólyával fogod a babát az öledben és amikor elalszik utána pólyástól rakod az ágyába. Az én lányom, sose ébredt fel (bár lehet neki ilyen jó alvókája volt)

2023. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Most nem azert de elkepzeltem magam ahogy negykezlab a gyerek folott vagyok es lityeg a csöcs a gyerek szajaba...eleg bizarr ...ha en latnek igy valakit biztos halalra nevetnék rajta.

Nem kell a vedonore hallgatni mindenben.dehat te tudod.ha igy akarod etetni etesd igy,ha cumisuvegbol akarod akkor etesd abbol...

2023. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9


Ezt okkaljavasolják.. nem állandó szoptatásrs, hanem mellgyulladás alakulásakor..

Elég nevetséges, kínos..de abbana helyzetben megoldás..

Sajnos tapasztalat..


Kérdező!

Lehet, de sosem csinalnám..

2023. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!