Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A kisfiam 3 hetes sajnos a...

A kisfiam 3 hetes sajnos a széklete nagyon kicsípte a popsiját vérzett,sebes, a védőnő azt mondta ,hogy gomba, kenem neki candibene-tevával ,bepantennel, előtte sudocremmel kentem ,sehogy nem akar javulni . MILUMIL HA PROSYNEO tápszert eszik ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz.
2023. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Popsitörlőt ne használj, csak sima vízzel töröld le neki a popsiját. És semmilyen popsikrém nem kell, csak a Candibene. Kell neki idő, mire rendbe jön, 1-2 hét.

Ha már meggyógyul, akkor se kend neki popsikrémmel mindig, elég csak kaki után.

2023. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak vízzel takarítsd..

nálunk a Bepanthen rontott rajta..

2023. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizes lemosás után amilyen gyakran csak lehet legyen meztelenül alul, hadd szellőzön neki.
2023. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Válts pelenkát, valószínű nem szív magába rendesen.
2023. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici babával nem kísérleteznék. Holnap vidd orvoshoz!
2023. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Szia


Kisfiam 2,5 hetes és ugyanez volt a probléma valamelyik nap. Én sima vizes vattával töröltem és sima bepathent kentem rá neki jó vastagon. Plusz lecseréltem a pelenkát. Pampers premium care-t használtuk és átváltottam a Pampers harmonies-ra. 3 nap alatt rendbe jött.

2023. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!