Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil tápszer után milyen...

Milumil tápszer után milyen tejitalt adtatok?

Figyelt kérdés

Születése óta Milumil tápszert kapott a fiam. Most már elmúlt 1 éves, még van valamennyi tápszer. Utána tejitalt kellene adni neki orvosi javaslatra.

Néztem a Milumilt, és nekem elég drágának tűnt. Nem a gyereken akarok spórolni, csak nyilván többféle van, és árban elég nagy különbségek vannak. Ma pl.Nestlé Lactogént láttam a Tesco újságban, annak 6000 Ft a kilós ára. A Milumilnak majdnem 10000 Ft. Azért nem mindegy.

Nektek mi vált be? Érdemes többet kipróbálni? Milumilból most vettem próbacsomagot, az 300 grammos. Másból is van ilyen?


2023. máj. 18. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Biztos hogy le leszek hülyézve,de 1 éves kor után már a sima tejet adnám.De mindenki maga tudja,hogy mire költ.Inkább sok gyümölcsre,zöldségre,minőségi sajttal,húsra költenék.
2023. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

A tejital rosszabb minőségű tápszer.

Nem kell rá váltani. Addig adod a tápszert, amíg akarod/elfogadja.

2023. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogica0616 ***** válasza:
Szerintem azt adod amiket jónak látod, nem lesz baja akkor sem ha tápszert adnád tovább. Van DM, Rossmann saját márkás azok is jók, csak sima tejet ne adj még neki. Azóta folyton beteg volt a lányom, hogy elhagytuk a tápszert, tejitalt.
2023. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tápszer amit most eszik, annak támogatás nélkül 12000 Ft a kilós ára. 😃

Szóval ahhoz nem ragaszkodunk.

Néztem, hogy a tejital minimálisan különbözik a tápszertől.

Adnám a sima tehet, de nagyon rossz evő a gyerek. Tesója jó evő volt, ő tejet kapott 1 évesen. De a kicsi nem eszik, kell neki a fehérje és a vitamin.

2023. máj. 18. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem jobb a tejital. Felesleges marketing fogás, hogy a tápszer után még lapátolj a gyartónak némi pénzt
2023. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!