Miért nem eszik?

Figyelt kérdés

17 hetesek vagyunk és tegnap óta nem akar enni rendesen . Eddig volt hogy megevett 170 milit is. Vagy 200 de általában. 120-130 2-2.5 óránként

Inkább csak nyöszörög az ágyban vagy kézben is .Sírás kerülgeti . De neme eszik többet ha próbálok többet adni csak sírni kezd.

Sokat pukizik de nem vészes nemtudom. Nem hiszem az lenne de nem tudom mi baja. Este szokott aludni 5-6 óra t is de most két óránként felkelt és nyöszörgott vagy sirt. Megnyugtattam és ujra aludt. De enni 30ml evett . Valamikor 4 körül kakalt . Azt hittem most amid jobb lesz. De nem. Sír tovább .


2023. máj. 19. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Foga esetleg? Lehet, hogy jön a foga.
2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen jön neki rág mindent . Vizesebb a széklete és most belázasodott 38.2
2023. máj. 19. 12:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy aggódom érte . Első babám . Most vigyem orvoshoz ? Vagy jobban lesz ? Adtam neki calpolt
2023. máj. 19. 12:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszem az orvoshoz . A mandulaja is gyulladt. Úgy utalom mikor az unoka tesoi jönnek . Mindig betegek . Most is lázas lett az egyik mikor itt volt . Biztos elkapta tolle
2023. máj. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!