Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejérzékenynek való tápszert...

Tejérzékenynek való tápszert hogy lehet 90%-os támogatásra feliratni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvos felírhatja 1 éves korig, utána csak szakorvosi javaslattal.
2023. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk gasztrós írja, aki megállapította az tejérzékenyégét.
2023. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos is felírhatja Neocate kivételével mindet. Nekünk a pregomint eleinte 50%os támogatással írta fel, később 90%, gasztrora is jártunk de oda később jutottunk be, Pregomint evett és van tejfehérje allergiás a családban is.
2023. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1

A gyerekorvos 50%-os támogatással írta ki. Tudna 90%-kal is, vagy azt csak szakorvos?

Nem tudja valaki, hogy csak gasztrós vagy allergológus is kiírhatja?

2023. máj. 21. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elsőre nem volt túl jófej a doki és csak 50%-írta fel. Mentem a gyerekkel a gasztróra, megbeszéltük a tápszer váltást (Peptiről Pregominra), elhangzik, hogy akkor ezt is felírja a gyerekorvos 90%-ra 1 éves korig. Én meg csak pilláztam. A gasztrós doki is nézett egyet és a biztonság kedvéért írt egy javaslatot, így tuti volt a 90. A kostesónál simán felírta, még nem is voltunk vele gasztrón....


Itt a linken, ha lenyitod a "Felírhatóság" fület, ott leírja.



[link]


Egyébként sokszor olvasom ezt, hogy nem írja fel csak 50-re mikor felírhatná 90-re. Kiváncsi lennék, hogy miért van ez?

2023. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaa és 1-es voltam.
2023. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5: szerintem ellenőrízhetik őket és biztos alaposan meg kell indokolniuk a 90%-ot.


Kérdező, szerintem kérdezd meg a gyerekorvostól, ha beválik a tápszer, hogy lehet-e 90%-os támogatással nektek. Mert hivatalosan felírhatja.


3-as voltam.

2023. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam én is már ilyet is,olyat is. Én is úgy tudom,hogy Neocate kivételével felírhatja a gyerekorvos. Nekünk egyből 90%-osra írta fel a Pregomint egyébként.
2023. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!