Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Egy márkájú, de másféle...

Egy márkájú, de másféle tápszert lehet keverni?

Figyelt kérdés

Eddig a babám beba expertproHA sensiduo tápszert evett. A tápanyag tartalma kevés lett így éjszaka 3szor kelt enni. Az orvos a Beba Ha 2 írta fel. Mióta ezt eszi csak egyszer kel éjszaka. Hozzáteszem előtte sosem kelt fel

A kérdés az, hogy a két tápszert lehet e keverni, hogy pl 210 ml víz 3 kanál ebből 4 abból. Azért keverném, mert az első tápszer állaga sűrűbb és azt jobban szereti. Adtam már ebben az arányban és jobban megette. Mindkét tápszer adagolása ugyan az. Szóval lehet-r így adni. Több tápanyagot tuti nem kap mint kellene.

9 hónapos a baba.



2023. máj. 21. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát bajt nem okozhat, össze lehet keverni.

Sőt, most az eszembejutott, hogy mikor nem túl kellemes ízű tápszerre kellett áttérnünk (tejfehérje allergia gyanú de ez mindegy) az orvos fokozatosan javasolta, hogy keverjük. Egyre kebesebbet a régiből, többet az újból.

2023. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is összekevertem már így.

A 3-mas tejitaltól fájt a hasa, az erős volt neki. Így tettem hozzá a 2-es tápszerből, amíg megszokta.

2023. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!