Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszermelegítés útközben,...

Tápszermelegítés útközben, kiránduláson, de hogyan?

Figyelt kérdés

Jön a jó idő, mennék kirándulni, de a kistesó még pici, tápszeres.

Ha elmegyünk pl egy állatkertbe, ott van rá esély hogy egy büfébe megmelegítik nekem a vizet a tápszerhez?

Vagy hogy oldjátok ezt meg?


Mert oké termoszban viszek magammal melegített vizet, de az egész nap nem tartja melegen.



2023. máj. 24. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dögmelegben még ugyancsak melegen tartja, de a szobahőmérsékletű víz is megteszi.
2023. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Melegben sima ügy lesz, bőven elég a termosz.

Ha január lenne azt mondanám necces, de így nyáron a szobahőmérsékletű vagy picit meleg víz pont jó. A mai tápszerek már szépen oldódnak amúgy, rázd fel rendesen.

Hőmérséklettel tuti nem lesz baja szerintem.

2023. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is melegen tartja a termosz, de valószínűleg kb bárhol megmelegítik neked a vizet, ha elmondod hogy a babának kell. Legalább is nekem ez a tapasztalatom.
2023. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk van USB-s cumisüveg melegítő, egy töltőfejjel akár egy mosdóba is tudod használni😁
2023. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig termoszban vittünk meleg vizet és külön a tápszert. Ha kellett, csak összekevertük. De amúgy már elég sok helyen van olyan pelenkázó helység kialakítva, ahol ahol van mikró is. De akár meg lehet kérni büféseket, hátha ők is szívesen segítenek.
2023. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nyáron a termosz. Melegítsd túl, mikor beleteszed, és előtte forró vízzel öblögesd át az edényt, úgy eleve meleg lesz, és nem a babavíz melegíti fel. Bebugyolálhatod még plusz termo cuccba is, azzal még tovább marad meleg.
2023. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi télen usb-s melegítőt és power banket használtunk, de nekünk mindig szobahőn issza a tápszert. Nem is issza meg melegen. Amikor még fejtem neki, le kellett hűteni a friss tejet, mert nem itta meg testmelegen. 🙄 Szóval szerintem előtte otthon próbáld meg a szobahőset, hátha elfogadja. De ilyen időben, főleg ha pl. babakocsi italtartójába teszed, ahol sütni a nap, nem fog nagyon kihűlni.
2023. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szobahőmérsékletű tökéletes lesz nyárra. Kisfiam legalábbis soha nem itta meg a tápszert nyáron melegen.
2023. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor mentünk egész napos túrákra még mikor hazaértünk is majdnem forró volt a víz a termoszban...

Viszel hozzá egy üveg sima babavizet és csak össze kell mixelni megfelelő hőmérsékletűre

2023. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak jo termosz kell, be kell ruhazni egy olyanra, ami tenyleg sokaig melegen tart. Sajnos nem emlekszem, hogy hol vettuk a mienket, de olyan kb 8-10 ora utan is ha nem is tuzforro, de meleg benne a viz.


De amugy meg szobahomersekletu viz is megteszi.

2023. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!