Tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés

van egy 2 hónapos babám aki az étkezések után mindig sír és nem igazán tud nyugodtan aludni mert alvás közben is fel felsír.

A tápszer amit kap az a milumil pepti+nutrition sürítő

Amit még kap a pocakjára az az infakol, biogaia és Mecsek tea

Ma kezdtem neki adni a coli comfort cseppet.


2023. jún. 10. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem éhes már? Az enyém 2x annyit ivott, mint amennyi az "előírt" adagja volt. Büfizik szépen? Pocak tornát próbáltál? Milyen cumisüveg van, anti colic?
2023. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a gyermekorvosotokkal, lehet, hogy tápszert kell váltanotok.
2023. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem éhes néha az előírt adagot sem eszi meg

Néha nehezen kicsikarhato belőle a büfi

Mam és aventes cumisüvegből etetem mind 2 anti colic

Próbáltam igen amennyire lehet.

Egyébként pukizik elég szépen magától is.

2023. jún. 10. 21:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Peptitől sava lehet, nem zár jól a gyomorszáj és ilyenkor jön vissza a savas tartalom. Tuti tápszert cserélnék. Biztos tejallergiás? Az enyém is hozott tüneteket ilyen kicsinek de aztán kinőtte, mi amúgy pregomint ettünk de ilyen okok miatt cseréltünk, nem bántam meg
2023. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kap bele sürítőt a tápba
2023. jún. 10. 21:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor én is még különböző tápszerekkel próbálkoznék. Ennél többet nagyon nem tudsz tenni pocak fájással, mint amiket írtál. #1
2023. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A pregomi tápszert cseréltük le erre
2023. jún. 10. 21:44
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Hiába a sűrítő, egyszer kóstold meg milyen. Pihentesd a cumisüveget a kész tápszerrel a pulton egy 20-30 percet és próbáld ki. Én utána nem adtam többet neki, akkor inkábba tejallergia
2023. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
#8 Bocsi az offért, de miért kell pihentetni? Az mit csinál?
2023. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8# Ne is haragudj,de ilyen eszement ötletet,hogy inkább a tejallergia. Ez az oldal hova süllyed. Ja, valószínű inkább az,biztos örömmel néznéd a lányomnál a tömény véres székletet,plusz ahogy szenved.. okostojás. Ha tejallergiás azért olyan sok tápszeren való cserélgetés nem játszik... főleg ha már a Pregomin is lett próbálva. Esetleg szakorvosi javaslatra Neocate. Mondjuk nem írtad,hogy tejallergiás e,de gondolom. A sűrítő egyébként meg is foghatja a hasát,van rendesen széklete? Mecsek teához nem értek, én semmilyen teát nem mertem adni. Gyerekorvos mit mond?
2023. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!