Nem kezdtem korán ?

Figyelt kérdés

5 hónapos 2 hetes kisfiam, elkezdtük a hozzátáplálást mert már igencsak láttam rajta keszen áll. És kaptam is anyukamtol hogy már igen is el kellene kezdeni ő már 3 hónaposan adta nekem az almát . Múlt héten elkezdtem. Baba rizst adtam neki és nagyon élvezte nem is volt semmi baja tőle . Ma répát adtam neki délben

Estére sírás 😢 nem alszik nyugodtam . Fel fel ébred sír majd vissza alszik nagyon fáradt és faj a hasa. Lehet hogy abba hagyok mindent és egy hónap múlva vissza terünk az evéshez ujra . De már félve 🙈


2023. júl. 7. 00:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és csak egy nap egyszer kapott. Répát csak ma kapott .

Várják meg egy hónapot mindennel ? Mikor erősebb és fejlettebb lesz a kis bélrendszere?

2023. júl. 7. 00:24
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Várj. Te a hozzátáplálast rizzsel kezdted? 😱😱
2023. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Tápszeres vagy anyatejes?

Nálam volt mindkét változat a Fiaimnál, mégis 6 hónaposan kezdtem csak a hozzátáplálást. Felesleges szerintem ilyennel nyúzni, de ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor javaslom, hogy próbálj más gyümölcsöt, zöldséget!

2023. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Almalével kezdjük,aztán par nap múlva reszelt alma ,utána különböző zöldségpürék ,mindig kB 3 nap után jöhet az új íz. Vegyél inkább erről szóló könyvet. Rizs nagyon nem jó.
2023. júl. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a 2 hèt is szàmìthat a pocakjànak. Sőt, lehet ő nem érik meg pont a hatodik betöltött hònapra. Vàrnèk legalàbb egy hetet az ùjrapróbàlkozàssal.

A rizzsel nincs semmi baj. Minden orszàgban az ott legelterjedtebb ètelekkel kezdik. Kìnàban rizzsel, inuitok halat adnak hamar.

Babarizst nem ismerem. Picikenk rizspèp? Akkor jó neki. De ha olyan, mint a tejberizs, desszert, akkor nem való mèg sokàig neki.

2023. júl. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Mielőtt félre ertenétek.. Nem maga a rizzsel van bajom (azaz de,) de milyen rizs?..

Azért általában az ember almalével /gyumivel/zöldséggel kezdi és nem babarizzsel ami még nem való egy 5 hónapos babanak.

2023. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
5 hónapos babànak nem való semmi tàpszeren vagy anyatejen kívûl. 6 honapis simàn kaphat rizst.
2023. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki kiakad a rizsen, a BLW alapjan az elso pillanattol azt eszi a baba, amit a csalad. Ha rizses hus van aznap, akkor azt. Semmi baja nem lesz a rizstol.


Szerintem vard ki vele azt a 2 hetet meg nyugodtan, nem maradtok le semmirol. 2 het mulva probald ujra. De egyebkent a sargarepa hasfogo is, siman csak fajhatott tole a hasa.

2023. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen általános, hogy a hozzátáplálás nehézkesen indul. Megváltozik az emésztés, lehet pocakfájás, székrekedés, lágyabb széklet, elutasítás, szopisztrájk, akármi... Neki fájt este a pocakja, na bumm. Ezeket a kajákat most tedd kicsit félre. Próbálj valami mást. Ha azzal is gond van, akkor valószínű, hogy nem érett meg még rá, egy-két hét múlva próbálkozz megint. Az eleje ilyen türelem játék sajnos. Ne aggódj, nem rontottál el semmit!
2023. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!