Rossz tápot használok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hetes és sajnos egy hónapnál tovább nem tudtam szoptatni. Kevés volt végig így tápoznom is kellett. Amióta csak tápot kap azóta mintha egyre jobban kínoznák napközben a gázok. Széklet naponta van. Éjjel szépen tud aludni de a fürdetés, evés után 2 órákat sír. Mit rontok el? Min kéne változatnom? Dokihoz sajnos csak 4 nap múlva megyünk.
2023. júl. 7. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk is akkor lezdte azóta tápszeres. Eleinte ugyan ez volt sírt ha pukizott espumisant tömzünk belé. Aztán váltottunk az újat meg folyton ette volna nem volt neki tápláló aztán váltottunk újra. Most ami van napi többszöri kakit okoz nem sír ha pukiznia kell, nem enne folyton. Próbálj meg váltani.
2023. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ne tápot adj neki, hanem tápszert.
2023. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már jó pár tápszeren túl vagyok ami bevált az a Hipp comfort. Meleg szívvel ajánlom
2023. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!