Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mam cumisüveg kompatibilis...

Mam cumisüveg kompatibilis lehet másik fajta etetőcumival?

Figyelt kérdés
Kisfiam mam cumisüveget használ a kakaóhoz, viszont vennék rá olcsóbb etetőcumit, mert elég hamar szétrágja. Valakinek van esetleg tapasztalata vele, hogy olcsóbb etetőcumival is kompatibilis lehet-e? Ha igen, melyikkel? Dm saját márkásra gondoltam, mivel a cumijuk is olyan, mint a mam. Tudom hogy az etetőcumi formája más, leginkább az lenne a fontos, hogy méretre passzoljon. Köszönöm, ha tudsz segíteni :)

2023. júl. 31. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Dm sajátmárkás csöpögésmentes itatópoharat vettem, de nem jött be a babámnak, csak cumiból hajlandó még inni, viszont volt itthon MAM etetőcumim pluszban, és azzal tudom használni annak az üvegét. Gondolom a Babylove üvegek ugyanakkorák, cumi és itatópohár esetében is, és akkor fordítva is müködnie kellene.
2023. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. júl. 31. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de kipróbáltad, kérdező?
2023. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!