Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a véleményetek a Beba...

Mi a véleményetek a Beba Supreme Pro HA1 tápszerről?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha bírja a babád, akkor jó.

Ha nem bírja, akkor nem jó.

2023. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az íze, mint a Milumilnak. Az enyémnek bírta a pocija, ezt használtam végig, amíg tápszerezett.
2023. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hónapos kislányom 3 hetes kora óta ezt kapja. Szerintem az egyik legjobb tápszer. Nekünk gyógyszerész ismerős ajánlotta és a védőnő, gyerekorvos is jó véleményt mondott róla.

Az első pár napban székrekedést okozott a kislányomnak, de gyermekorvos javaslatára kapott Myra baba vizet, amitől helyre jött és ahogy megszokta a tápszert rendeződött a széklete. Így mi nem váltottunk. A széklet zöldes és büdi tőle, de ez a tápszer sajátossága.

2700 Ft körül van egyébként receptre.

2023. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, kedves utolsó! Hany napig volt tőle székrekedése?
2023. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Már nem pontosan emlékszem, de gyurma szerű/keményebb kakija volt tőle, ahogy megjelent én már szóltam is a gyermekorvosnak, aki ajánlotta a Myra baba vizet és gyorsan rendeződött az állaga. 1-2 nap alatt helyre jött.
2023. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!