Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert javasolnátok...

Milyen tápszert javasolnátok pótlásként egy eddig 100% anyatejes 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés

A következőben szeretném a segítségeteket kérni: adott egy 3 hónapos kisbaba, eddig szépen gyarapodott, jelenleg 6 kg, 100% anyatejes. Sajnos kb. egy hete már azt érzem, hogy nem elég neki a tejcsi. 4 napja nem volt kaki, szopi közben és után többször sír. Nagyon sokat iszom (víz, Karamalz, Ukko)… Próbáltam fejni, de csak 10-20ml jött. A védőnő továbbra is a tejet erőlteti. Én is anyatejjel szeretném táplálni a kincsemet, meg is fogok érte tenni továbbra is mindent, de nem bírom nézni a ahogy szenved. Hajnalban és reggel úgy érzem van elég tejem, látszik, hogy jól lakott, de napközben botrány. Így arra gondoltam, hogy kiegészítésének adnék neki tápszert. Mivel eddig anyatejes volt, nem sokat tudok a tápikrol. Milyen tápszert ajánlanátok? Amikor született a korhazban a Milumil prosyneo Ha start-ot ajánlották, ha nem lenne elég a tejem. Valaki használja ezt a tápot? Bevált? Hány ml- T csináljak egy étkezésre? Ebben a hónapban is megkapta a konakiont, ugye ez nem akadálya a tápszernek?( Olvastam, hogy a tápszerben benne van a K- vitamin).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 3. 14:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha a célod valóban az hogy továbbra is szoptatni tudj arra leírták a választ. Minél több szoptatás. Akár óránként 1 szoptatás alatt is váltva a melleket ha úgy érzed nem elég. Egyik cici aztán másik aztán mehet vissza az elsőre ha úgy se elég. A tej szoptatás közben termelődik. Kimerítő és nehéz de ha a 100% anyatej a cél ez a megoldás.

A fejésről ennyit h a 3 hós növekedési ugrás után egyáltalán nem tudtam szinte semmit fejni. Abba is hagytam. 1,5 évig szoptattam, 6 hónapig kizárólagosan.

2023. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
2 évig szoptattam, nem fejtem 1x sem. Odaadtam a babának inkább a mellemből.
2023. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Hidrolizált tehéntej alapú tápszerből a legjobb a Beba Supreme Pro és a Milumil ProSyneo - mindkettő szimbiotikus tápszer, tartalmaz pre- és probiotikumot is. A Beba kicsit édesebb, a Milumil keserűbb, összetételre mindkettő kiváló.

Ezen kívül ami még jó az a CapriCare kecsketej alapú tápszer.

2023. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!