Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A SOTE1-en engedik tápszerezni...

A SOTE1-en engedik tápszerezni a babát?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy hogy ők adjanak, de ha én be viszem magamnak, akkor engedik ott megcsinálni, vagy van ezzel valakinek bármilyen tapasztalata?

nov. 9. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ők is adnak ha kérsz. Ott szültem 2 éve.
nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy van olyan hely ahol rá erőltetik az anyukára, hogy mindenképpen muszáj cicire tennie a babát. Rettegek hogy a SOTE-n is ez vár rám
nov. 9. 15:45
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Én egy hónapja szültem ott, az új szabályzat, hogy ők 24 óráig nem adhatnak tápszert, de utána adhatnak és adnak is gond nélkül. Szerintem ha te viszel, akkor adhatsz bármikor, abszolút nem figyelik, és szerintem nem is érdekli őket.
nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor egy picit így nyugodtabb vagyok! :)

nov. 9. 15:49
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Ha abszolút nem is akarsz szoptatni, nem csak pótlásnak adnál tápszert, akkor én eltitkolnám. Szoptatásipárti a kórház hivatalosan, úgyhogy muszáj azt javasolniuk, hogy inkább szoptass, de nem szólhatnak egy szót sem, ha te meg sem akarod próbálni. Nem fogják ellenőrizni, hogy szoptatod - e, minden nap megkérdezik, hogy minden rendben van - e a szopizással, mondod, hogy igen és ennyi. . A kutya nem fog bent törődni veled, akkor jönnek be 30 mp-re a szobába, amikor viszik a babát vizsgálatra. Ha 17 óra előtt szülsz, akkor következő utáni nap délelőtt mehetsz is haza, annyit simán el lehet rejteni ezt és akkor nem kell konfrontálódni. #3
nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen én abszolút nem szeretnék, viszont akkor van lehetőségem bent megcsinálni a tápszert? Első baba, szóval nem tudom mire számíthatok ilyen téren
nov. 9. 15:57
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Minden rosszindulat nélkül, de megnézném az ilyen "nem akarok konfrontálódni" anyák arcát, amikor sugárban hányni kezd a gyerek és úgy rohannak el vele vakon a dolgozók, hogy "vajon mi baja lehet".

Ha gyereked van, nem lehetsz gyáva. Állj oda és mondd meg, ne sunnyogj, ez a gyereked érdeke!

nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Szia

Nem szeretnék vitatkozni de megkerdezhetem miért nem szeretnéd megpróbálni szoptatni?pusztán csak kiváncsi vagyok és nem szeretnék vitát indítani.

Egyébként meg igaza van a 7esnek. Állj bele és kész.a te gyereked és a te döntésed

nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindenképpen el fogom mondani nekik, nyilván nem titokban fogom, mert ha kell akkor én konfrontálódom nem azzal van a probléma, csak arra voltam kiváncsi, hogy engedik-e és hogy nem úgy beszélnek-e majd velem emiatt mint a kutyával
nov. 9. 16:07
 10/25 A kérdező kommentje:

Meg hogyha engedik, akkor van e lehetőségem ott pl 3 óránként megcsinálni neki.


#8

Én ezt kicsi korom óta tudom, hogy én nem szeretnék. Nekem ez az egyetlen dolog a gyermekvállalással kapcsolatban, ami nem vonz és nem azt mondom, hogy undorodom tőle, de viszont nagyon nem vagyok ennek a híve és nem gondolom, hogy ez egy olyan dolog lenne, ami egy anyát bármilyen módon meghatározna

nov. 9. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!