Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek melyik tápszer vált be,...

Bogica0616 kérdése:

Kinek melyik tápszer vált be, hasfájásra?

Figyelt kérdés
Minden délután egészen késő estig fáj a pici hasa. Nem kakál rendesen, szerintem a tápszer a gond. Nektek melyik vált be?
nov. 18. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a baba? Csak azert kerdezem, mert a legtobbnek faj a hasa, ez teljesen elattani dolog. Nem biztos, hogy mindig megoldja a tapszervaltas, de persze azert ki lehet probalni.


Mi sok bukas miatt valtottunk egyszer tapszert, kicsi hasfajas attol meg ennel is elofordult meg anno, amikor picike volt, de ezen kivul bevalt. Beba sensiduo.

nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Sem semmilyen csepp, torna, kólika tartás, pocak melegítés stb. Semmi nem használt semmit, még csak egy kicsit sem, csak az idő. 3 hónapos korában elmúlt egyik napról a másikra. Addig túl kell élni.
nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beba Supreme Pro HA1 + Coli Comfort csepp


+ 3 naponta egy tasak Protexin Restore Baby

nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még kicsike 2 hetes. Valóban az idő sokat segíthet.
nov. 18. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért én megpróbálnám a laktoz cseppet, lehet hogy ez megoldja a problémát, nálunk a laktoz volt a baj.
nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Espumizan-t használunk minden étkezéshez. sok a pukija, de csak 2 naponta kakál. Milyen laktóz cseppet hasznaltok?
nov. 30. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Hipp comfort!!!


Mindent próbáltam beba milumilek... Kalap sz*R.. minden csepp semmi nem volt jó.

dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!