Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Másfél éves napi 2-3 alkalomma...

Másfél éves napi 2-3 alkalommal iszik még tápszert?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam elalváshoz még nagyon igényli, ezért délben és este is mindig iszik 180-180 ml tápszert. Éjszaka már ritkán ébred, esetleg hajnalban egyszer, van hogy ilyenkor elég a víz, de van hogy szintén megiszik 150 ml tápszert.

Emellett eszik rendesen, nincs hatalmas étvágya, de szerintem nem is rossz evő. Reggel tejet is szokott kapni, napközben vizet iszik.

Szerintetek ilyenkor még belefér, hogy ennyi tápszert iszik?


nov. 22. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a masfél évesem nem iszik.

Teát iszik ha este felkel, altatasnál kakaót (dobozos lehet venni 6 hós kortól jó). Délután meg egy sötét szobában addig simogatom amíg el nem alszik ha nagyon nem megy teát kap.

nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg tejes italt is szoktam adni neki.
nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekünk nehezíti a problémát, hogy egyáltalán nem iszik meg semmit, csak vizet és tejet. A tejitalon viszont már én is gondolkodtam, hogy át kellene rá állni.
nov. 22. 14:03
 4/7 Bogica0616 ***** válasza:
A tejital lényegében egy gyenge minőségű tápszer. A mai ajánlások szerint 3 éves koráig nem ajánlott a rendes bolti tej, kakaó fogyasztása. Nyugodtan adhatod a sima tápszert vagy a tejitalt.
nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Másfél éves a fiam is, ő is napi 2x iszik. Van, hogy 3x. Tejitalt kap, ami lényegében tápszer. Este iszik, meg éjjel. Hétvégén előfordul, hogy a déli alvás előtt is kéri. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok, köszönöm szépen a válaszokat! :)
nov. 22. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel és este kapott 1,5 évesen
nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!