Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hónapos kortól HA2-es tápszer?

6 hónapos kortól HA2-es tápszer?

Figyelt kérdés
Kislányom jövő héten lesz 6 hónapos. Jelenleg a Beba Supreme Pro HA1-et kapja. Ha elfogy (kb 2 heti készletünk van még), utána érdemes a HA2 változatra átállni?
dec. 9. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Válthatsz, ha akarsz, de nem kell, kaphatja végig ugyanazt is, amíg kell neki.
dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Mi is pont ezt használtuk, és a 6 hónapos kora utáni első rendelésnél már HA2-t vettem. Nem tudom, hogy hogy nézett volna ki, ha valami baj van ezzel, de nem lett. Egy éves múlt és még mindig ezt issza.
dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is pont ezt használjuk, és váltottunk ha2-re félévesen, viszont ezt kevésbé fogadta el. Fogalmam sincs miért, olyan volt, mintha ez nem izlene neki. Most 8 hónapos, de csak este lefekvés előtt, meg az éjszakai ébredésnél fogadja el.

(nem akartam teljesen visszatérni a ha1-re ha már kiváltottunk 4 dobozzal, csak 1-et vettünk pluszba, de azt se itta sürübben, mintha ezzel a változtatással, összetörtem volna benne valamit 😪)

dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!