Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Volt mar hogy a ti babatok is...

Evi1199422 kérdése:

Volt mar hogy a ti babatok is allandoan ehes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerettem volna szoptatni, de sajnos nem ugy jott ossze igy tapszeres lett. Az elso tapszer amit adtunk neki attol fajt a hasa orditott fajdalmaban a gyerek , majd valtottunk neki egy kimondottan hasfajosoknak valo tapszerre , azt meg ette minden oraba akar fel ora mulva is kepes volt enni , ezert levaltottuk azt is most kimondottan ehes babaknak valo tapszerre… 8 hetes a kisfiam es 120-150 ml eszik abbol meg is allandoan ehes es meg hasmenese is lett de most mar tenyleg tanacstalan vagyok azt tudni illik angliaban elunk és a vedonoknek ez normalis meg az orvosnak is ezert erdekelne volt mar valaki hasonlo helyzetben es ha igen milyen tapszer vallt be nektek . Es meg annyi hogy allandoan nyugtalan alig alszik napkozben , este meg 2-3 orankent

Kel enni nagyon szepen megkoszonnem a segitseget a tanacsokat!!!



#Anglia #Ehes babak
febr. 3. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
házilag nem lehet csinálni valamit?
febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Biztos, hogy enni kell?

Mert az állandó nyugtalansága,nem alvás, hasmenés, ez túletetésre utal. Adagonkénk, ilyen sűrűn a 120-150 rengeteg!

Az ne tévesszen meg hogyha adsz neki megissza, mert ha adsz neki, egy baba mindig megissza.

Az éhségérzetet nem tudja megkülönböztetni a túlevett hasfájástól, és azért bukik rá újra és újra a cumisüvegre, mert a szopi reflex nyugtatja, ösztönből gyógyítaná a hasfájást.

febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
A hasmenés biztos a tápszer miatt van? Nem csak vírus? Nincs ilyen, hogy éhes babáknak való tápszer. Minden tápszer éhes babáknak való. Adj neki nyugodtan igény szerint. Ha megeszi a hivatalos adagját, de még kér, akkor adj neki még. Az enyém 250 miliket simán benyomott, amikor hivatalosan csak 120-at kellett volna. Nem lett semmi baja, már 2 éves. Volt neki is olyan időszaka, hogy óránként evett vagy még gyakrabban. Akkor olyan gyakran adtam neki. Amikor "lejárt" a megcsinált tej, akkor kiöntöttem, és töltöttem újat (én fejt tejet adtam neki, mert cumizavaros lett).
febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van olyan itt angliaban ami kimondottan az ehesebb babaknak valo, nem tudom valolyaban mi lenne a legjobb neki ha tapszert valtanank vagy csak elkezdenem komenymagos teaztatni is…
febr. 3. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem szabad teáztatni!
febr. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A köménymagos teát ne.

Iszonyatosan felfújja, olaj a tűzre.

febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mecsek baby teara gondoltam
febr. 4. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen teára nincs szüksége. A víz és a tea lemossa a bélfalról az értékes baktériumokat, nincs tápétréske, csak üres térfoglaló.

Hozzátáplálásig nem itatunk babát mással, mint tápszerrel.

febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az orvos azt mondta (régen, 10 éves a gyerek) tápszeres babának adjak vizet.
febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell víz a tápszeresnek sem, hiszen a tápszerben van elég.
febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!