Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg nem jogos a kiakadàsom?

Tényleg nem jogos a kiakadàsom?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lassan 4 hetes kisbabánk. Tápszeres,így van egy cumi amiből imád enni. De mivel mindig abból eszik, így már rongyosra rágta, plusz úgy voltunk vele, próbáljunk ki, valami újfajtàt, ugyanabból a márkából. Ketten döntöttünk így a férjemmel. Ezért rendeltem 2 db (kettesével lehetett csak rendelni) ugyanolyan márkájú, hasonló elven működő csak sokkal modernebb cumisüveget miután hangsúlyozom, a férjemmel megbeszéltük. Megrendeltem. Megjött. A baba mivel abból nyilván annak okán ,hogy új és nehezebben jön belőle a kaja és mivel félàlomban is volt, nem igazán akart enni .illetve evett, csak keveset ,mert bealudt. Aztán mikor következő alkalommal felébredt, a férjem automatikusan a régi cumijàba csinálta neki a kaját, hiába kértem, hogy tegyünk még egy próbát az újjal , mert a baba most úgyis rendesen fent van . Nem. Mert hogy abból nem akart az előbb sem enni (félàlomban). Drágák voltak az új cumik és nem szeretném a szekrényben tárolni őket, tennék még kísérletet arra, hátha kell a babának. A férjem teljesen megsértődött rám. És elment a legjobb barátjához beszélgetni. Nagyon rosszul esett, hogy így viselkedett. Mindig jót akarok a gyereknek, most is azt akartam. Tényleg én vagyok most a rossz?
febr. 19. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ennél nagyobb problémád sose legyen. Megoldás: te eteted az ujjal, a férjed a régivel.
febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg. Amúgy, hogy rág rongyosra egy cumit egy újszülött? Teljes fogsorral született?
febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, ez csak egy cumisuveg :DD


Egyebkent meg szokd meg, hogy lesznek felesleges koltesek. Nalunk is pl csak egyfajta cumisuveget fogad el, hiaba probaltam neki venni masikat, nem kellett. Cumi ugyanez, pelenka ugyanez, rengeteg penzt koltottem feleslegesen, mig talaltam olyan pelenkat, ami mukodik. Ruhak eseten is sokszor elofordult, hogy valamit nem hordott, olyan gyorsan nott. Udv a kisgyermekes eletben!

Te probalkozz az ujjal, ferjed a regivel, aztan ha nem jon be az uj, veszel a regibol meg. Csokolom.

febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Férjed haverozni akart, eljátszotta a sértődöttet.
febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért kellett új üveg, ha csak a cumi ment szét?
febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Sértődtél volna meg te, és hagytad volna egyedül a gyerekkel. Legközelebb te tegyél igy.
febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Lehet nem jó embernek szültél gyereket. Még ő is gyerek.....
febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Jó ürügy volt a férjednek lelépni.

Egyébként ha egy cumi beválik, érdemes olyat venni rá másodszor is. És érdemes a régit kidobni, akkor nincs vita. Mondjuk ha a férjed normális lenne, most se lenne vita. Mit csinál majd, ha komolyabb kérdések merülnek fel?

febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Most nekem a szövegből úgy jön le, hogy ez este történt. Ha igen akkor miért az éjszaka közepén próbáljátok az új cumisüveget?

Amúgy meg miért nem vettél csak simán egy új cumi fejet a cumisüvegbe?

De leginkább elképzelni nem tudom, hogy rágta rongyosra a cumit a 4 hetes baba. 2 gyerekem van, 4 hónaposan cseréltem először cumisüveg fejeket, és azt is csak azért, hogy gyorsabban folyású legyen.

De amúgy meg semmi baja nem volt.

febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
A dagályos fogalmazásodról vagy felismerhető, mivel hogy annak okán már többször szóltunk. Jöhet a következő, ráadásul nem muszáj, hogy ilyen bárgyú történet legyen. Kezdesz kifogyni az ötletekből?
febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!