Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Honnan tudod,hogy egy tápszer...

Honnan tudod,hogy egy tápszer nem válik be a babának? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
febr. 20. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Pöttyök az arcon, hasmenés.
febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szörnyü hasfájás
febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pöttyös az babóm arca de 3hetesen jöttek neki elő most 4 hetes.Az orvosom aztmondta hogy a hormonjaimat löki ki a bőre pöttyök/pattanás formában.Nem fáj a babám hasa, nem hány, nem bukik csak nagyon keveset és nagyon ritkán, és nem is megy a hasa. Lehet a tej( tejfehérje allergia) lenne a ludas a pöttyök miatt? Nem tudom mit gondoljak.
febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nem ,a babadnak baby acne-ja van, teljesen normalis ujszulotteknel, a hormonjaid miatt van, par het alatt letisztul.
febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, a lányommal végig szenvedtük, mire meglett a jó tápszer. Az egyiktől nem tudott kakilni, mire kijött olyan volt mint a beton, úgy kellett kifejteni. A másiktól ment a hasa. A harmadikat sugárban hányta ki. A negyediktől "csak" üvöltött...

Milyen könnyű is a tápszerezés... De nem bírt szopizni, így alig volt tejem. Ami volt lefejtem, de négy fejéssel jött le egy fél adag.

Nem csoda hogy a másodikkal még inkább akartam, hogy összejöjjön az anyatej. Eleinte vegyesen kapta ő is, de ő nem volt érzékeny.

febr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben. Köszönöm 4es.

#3

febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig mas. Nalunk pl az iszonyatos mennyisegu bukas volt a jele.
febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!