Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik cumisüveget vegyem? Mi...

Melyik cumisüveget vegyem? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Ha a 2. képen lévőt veszem, akkor ha kiveszem a szelepet (ha kitudom?) akkor anélkül olyan, mint az első képen lévő?


[link]

[link]


Plusz a 260 ml-eshez 3 cseppes (1+) cumifej jár.

9 hetesen jó ez? Vagy vegyek hozzá 2 cseppes (0+) cumifejet?


MAMból 2-es fejet használunk.



márc. 6. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy évesnek való vagy 0hónapostól

:)

Nyilván a 0+

márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az 1+ egy hónapos kortól van.
márc. 6. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

En a nagyobb cumit vennem neki, mert ebbol csak akkor jon, ha szivja es az is lassabban, a tobbi uveghez kepest, en azt figyeltem meg. Nekunk a sima verzio van, teljesen bevalt, de a kanalasat is tudod hasznalni ugy, hogy kiveszed.

Es ha megfogadsz egy tanacsot, nagyobb uveget vegyel :) Persze nem mostanaban fog meginni egyszerre 250 ml tapszert, viszont sokkal jobb osszerazni egy nagyobb uvegben a tapszert, jobban elkeveredik. Es ha nagyobb, akkor tovabb is tudjatok hasznalni.

márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt tanácsolod, hogy elég a 3 cseppes 1+ verzió? Utána 4 cseppes 3+ van...
márc. 6. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem kell racsavorodni a szamozasokra, 10 hos babam a 3+-osbol iszik, ennyit jelent…:D

Neki ez igy kenyelmes, nem valtottam le nagyobbra a kora miatt.

Csak azert mondom, hogy szerintem ne a 0-as verziot vedd, hanem az 1-est. De aztan majd meglatod. Dm-ben lehet amugy kapni hozza cumit, ha gyorsan kene mondjuk meg ennel is nagyobb.

márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki tudod venni a szelepet, nekem szelepes van, gőzöm sincs mire kéne használni, de sosem használtam azt a részét. A MAM 2-es fejből szerintem még jobban jön a tej mi, mint az Avent 1+-ból. Szerintem kisebb biztos nem fog kelleni. Az enyém másfél évesen is MAM 2-es fejjel iszik, úgyhogy nem biztos az sem, hogy fog kelleni nagyobb fej. Amúgy a MAM-os etetőcumi kompatibilis az Aventes üveggel, úgyhogy használhatod ugyanazt a fejet, mint eddig.
márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!