Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » NeoCate LCP tápszert elkészíth...

NeoCate LCP tápszert elkészíthetem hideg (szobahőmérsékletű) vízben előre?

Figyelt kérdés
24 órán belül felhasználnám

ápr. 9. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
(Hűtőben lenne tárolva)
ápr. 9. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A doboza szerint mindig frissen kell csinálni és a megmaradt elkészített mennyiséget egy óran belül ki kell dobni. Azt is írja csak frissen készítve adható.

Én nem csinálnám meg előre. Ha valahova mész és kérdéses az etetés vígyél egy kis üveg babavizet. Megbontod melegitesz kicsit a tápszert kimérve viszed magaddal szintén. Összekevered frissen.

Bár csak ezen az oldalon olvastam olyat, hogy van aki előre bekever és melegíti én azt sosem csináltam. Mindig frissen csinálom a fiamnak.

ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is olvastam, hogy van aki megcsinálja előre, de nem vagyok biztos benne, hogy melyik a jobb. Mert gyorsabb ha előre be van keverve és csak kiveszem a hűtőből és 10mp alatt megmelegitem, de nem vagyok elég okos, hogy hogyan is csináljam
ápr. 9. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a fél perc, míg megcsinálod, nem sok idő. Adagold ki előre a tápszert a cumisüvegbe, termoszban legyen meleg víz, és csak összeöntöd.
ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szobahomerselet oke, az elore az nem.

Tudom, tudom, a korhazban is igy csinaljak, en oszinten nem tudom, hogy ez hogyan biztonsagos.

De szagolj bele az elore elkeszitett tapszerbe mondjuk 2-3 ora mulva a hutoben. Halal budos lesz, te azt odaadnad tenyleg a gyereknek?


Nem egy nagy cucc frissen csinalni.

ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ejszakára csináltam meg előre 22h orakor az éjjeli 3 és 7 órai etetéshez.Hütőben tárolva 24óráig kell felhasználni, én nem kísérleteznék de ezt a 10 órát kibírja probléma nélkül, bölcsődében is igy csinaltuk , szabály szerint. ( külföld)
ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!