Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az újfajta avent etetőcumi...

Az újfajta avent etetőcumi kompatibilis a régi avent üvegekkel?

Figyelt kérdés

2013. jún. 15. 11:34
 1/6 Kerria ***** válasza:

Amin római számmal (III) jelölik az értéket, arra gondolsz?

Mi ilyet vettünk most, és teljesen jó az arab számossal(3) megegyezőshöz is.


Vagy a más formájúra? Azt nem tudom..

2013. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a számozás, hanem nemrég újfajta formájú etetőcumis üvegeket is árulnak. Szimpibb a cumija, mint a réginek, de most csak ezért nem vennék új üvegeket is. Mert az üveg is kicsit másabb formájú lett. Fölöslegesen meg nem szeretnék majd' kétezret kiadni cumira, ha nem passzolnak.
2013. jún. 15. 12:02
 3/6 Kerria ***** válasza:

Szóval az Avent Natural, az nem jó a régi típusúakhoz...


Natural: [link]


Hagyományos: [link]

2013. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kerria! Ez tapasztalat, vagy csak ránézésből gondolod? Mert azt én is láttam, h nem egyformák, ezért is tettem fel a kérdést. Viszont elméletoleg a különböző márkákat (a gyártók szerint) nem lehet összepárosítani más márkkal, közben meg mégis tökéletesen illenek egymásba. Pl. régi avent-mam.
2013. jún. 16. 00:10
 5/6 Kerria ***** válasza:
A boltban kérdeztem és mondták... emiatt nem vettünk most. M is néztük, jön a tesó, így a cucli részből akartunk venni, és az az eladó szerint nem megy bele a régi műanyag foglalatba...
2013. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajna tényleg nem jó. Ma nekem is sikerült megvizslatnom a boltban, a natural cuminak nagyobb az átmérője, így nem fér bele a régi tipusú "gyűrűbe".
2013. jún. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!