Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális hogy a 1 hetes babám...

Normális hogy a 1 hetes babám egy etetéskor 120 ml tápot eszik 3 óránként?

Figyelt kérdés
Nem sok ez? Ha nincs meg az adagja akkor üvölt, ès el sem tud aludni

2013. jún. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a gyerekorvossal. Egyébként a tápszeres dobozon rajta van a javasolt adag és ha jól emlékszem ez jóval több annál.
2013. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
ha baj lenne nem adnál neki annyit? hisz azt mondod, h. ha éhes marad nem alszik el. annyit adj neki ,amennyit kér! az orvisnak említsd meg, de kétlem h. tud megoldást!
2013. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Pedig tápszerrel nem lehet igény szerint etetni.
2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok, 40-et kellene csak ennie. Kérdezz rá a gyerekorvosnál vagy a védőnőnél.
2013. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de akkor vonjam meg tőle? éheztessem?:D
2013. jún. 30. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond el a gyermekorvosnak, mert szerintem az sem mindegy milyen tápszer. A kórházban nekünk a Milumil HA Optimát írták fel, de az én kisfiamnak sem volt elég az előírt mennyiség. Áttértünk a Lactogénre, és evvel simán aludt 3-4 órákat. Szerintem is kicsit soknak tartom, mi 5-7 hetesen kezdtünk el 120 ml vízből tápot keverni a kicsinek...

3 hós kisfiú anyukája.

2013. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok. De inkább beszélj az orvossal. 9 hónaposan 180ml eszik a lányom reggel este.Én ha jól emlékszem 40-60 a megengedett. De ha jól emlékszem 2 hetesen 90et megevett a lányom, de hamar beállt neki normálisan.
2013. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit sok.

Az én kisfiam 10 napos, ő kb. 80-90 mili tápot eszik meg 3-4 óránként. Rákérdeztem a dokinál, azt mondta, hogy 100 milinél ne legyen több....

2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kisbaba nem tudja se túlenni magát, és éheztetni nem szabad. Hagyd, hadd egyen, amit szeretne. Nem fog meghízni :)
2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!