Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Bukós babáknál vegyes táplálás...

Bukós babáknál vegyes táplálás esetén a tápszert az anyatej előtt vagy után kell adni?

Figyelt kérdés
Kisfiam elmúlt 3 hónapos és evés után nagyon sokat bukik. Mivel az anyatej mennyisége is mindig változó előfordul, hogy tápszerrel kell kiegészíteni az étkezéseit. Mivel bukós baba ezért sűrűbb tápszert kap amit elvileg evés előtt célszerű adni, hogy megkössön a gyomrában, de mivel nem tudom mennyi anyatejem van éppen így kérdéses mennyi tápszert készítsek. Célszerűbbnek látom ha szopizás után kapja a tápszert ha szükséges, de nem tudom,hogy így használ-e. Küzdött valaki még ezzel a problémával?
2013. júl. 7. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én utána adom. Mondjuk nekünk csak este kell táp az uolsó evésnél. Kibukja a tejet, aztán átöltözünk-pelenkázunk, majd jön a táp :)
2013. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!