Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit csináljak hogy kajáljon a...

Mit csináljak hogy kajáljon a picim?

Figyelt kérdés
eddig nagyon jó evő volt ma viszont reggel 7:15kor evett és azóta se akarja elfogadni a kaját. pedig még csak 2,5hónapos. folyamatosan sír ha közelítem feléje a kaját. aludni sem akar. már megpróbáltunk mindent a párommal. egyedül a pihenő székben van el. nagyon el vagyok keseredve. volt valakinek ilyen?
2013. júl. 12. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egyszer azt mondta a védőnőm, hogy az ő pocakjuknak is pihenni kell. Ha éjszaka is ébredt enni akkor lehet ez van a dologban.

Nekünk is volt hogy kaja idő volt, pár szopi után ment a sírás és csak ha sétáltunk vele úgy volt jó neki.

2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
éjszaka nem kell fel enni már 2hetes kora óta. de most végre sikerült elaltatnom. nagyon nehezen 1,5óra alatt ette meg a kajáját.
2013. júl. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!