Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nestlé Beba Pro H. A. Start-ot...

Nestlé Beba Pro H. A. Start-ot csak gyógyszertárban lehet kapni receptre, vagy lehet kapni Rossmannba, DM-ben is?

Figyelt kérdés
Amikor hazaengedtek minket a kórházból,akkor a kórházi gyerekorvos receptre írta fel nekünk,mert kevés volt a tejem és ki kellett egészíteni.Viszont már most 10 hetes a kisfiam és olyan étvágya van,hogy már nem igazán bírják a tempót a melleim,ezért van,hogy ki kell egészíteni tápszerrel az anyatejet úgy mint az elején,viszont már csak egy fél csomaggal van és nem sokáig lesz már elég,csak nem tudom,hogy lehet-e kapni a gyógyszertáron kívül máshol is?! Vagy már ne a Startot vegyem neki,mert az már nem jó egy 10 hetes babának?Vagy ezt a Startot bármeddig lehet neki adni??
2013. júl. 12. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát csak gyógyszertárban lehet kapni, de recept nélkül is (úgy viszont drágább) 6 hónapos koráig nyugodtan adhatod neki azt, a kisfiam is ezt kapott és utána váltottunk pro 2-re, gyerekorvos javaslatára.
2013. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Nagyon szépen köszönöm,akkor a gyerek orvosunkkal íratok fel receptre :)
2013. júl. 12. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, írass a gyerekdokival! Nagyon jó az a tápi, csak sajnos veszett drága. Az én fiam is imádta.
2013. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!