Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy győztétek meg a gyerekorv...

Hogy győztétek meg a gyerekorvost hogy írjon fel tápszert? 2 hetes a babám, estére 20 ml van a cicimben. Egész este és éjjel éhezik. Meg persze sír és nem tud aludni.

Figyelt kérdés
De a doktornõ szerint jó a súlya.
2013. júl. 13. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megmondod neki hogy napközben is kevés a tejed és nem elég neki a kaja. vagy azt is mondhatod hogy elapadt a tejed.
2013. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém normális, nem kellett győzködnöm. Egyébként recept nélkül is bármelyiket meg tudod venni, bár drágább. Ha szeretnéd, hogy tápszert írjon fel, de nem akar, akkor mondd azt, hogy egyáltalán nincs tejed.
2013. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy már nincs tejed, és a gyerek csak tápszert eszik mert vettél a gyógyszertárban recept nélkül. Mi így csináltuk tényleg. A Milumil HA-t vettük, mert hasfájós a babánk, bevált! Mondjuk mielőtt felíratod, tényleg érdemes lenne kipróbálni hogy nektek mi a jó. A védőnő nem tud segíteni?
2013. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

2 hetesnek még nem adnék tápszert.

Kb. 6 hetes korára áll be a kereslet-kínálat.

Ha most sokat van cicin, akkor a későbbiekben nem lesz gond a mennyiséggel.

Ez normális amúgy is, hogy éjszakára kevesebb a tej és igen, az eleje egy ilyen időszak, hogy szinte állandóan a melleden lóg, de így lesz sok tejed.

Ha tápszerrel kezded pótolni, nagyon hamar el fog apadni, gondolom, nem ez a célos.

2013. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már van itthon tápszer, de jó lenne ha nem kéne hazudnom hogy kizárólag anyatejes ha nem.

A védõnõ még rosszabb :))

Vagyis tudom hogy jót akarnak de sajnos nincs annyi tejcsi.

Jó ötlet, azt mondom hogy nappal sincs.

2013. júl. 13. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém szerencsére normális, nem kellet győzködni. Ha nem írt volna fel, vettem volna recept nélkül és kész. Én mondjuk 2 hetesen sem hagytam volna ordítani a fiamat az éhségtől kereslet-kínálat ide vagy oda.
2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de biztos hogy nincs tejed estére? 2 hetesen még annyi minden miatt sírhatnak... Az éhség csak egy közülük. Ha jó a súlya, akkor nagy baj tényleg nem lehet. Vagy már kap tápot?

A 20 ml-t hogy mérted? Szopi után fejted vagy a baba súlyát nézted?

2013. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szedek tejserkentőt! Motilium a neve, a gyerekorvos írta fel, én is így kezdtem 6 hete, mára már van úgy, hogy reggelre 170 van egy cicimben.
2013. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A babát mértem. A laktoherbtöl és hipp naraltól fáj a hasa. A görögszénamagot fogom még kipróbálni.
2013. júl. 14. 02:07
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Az enyèm is ìgy volt. Kèt napig àllandòan szopizott, kb a 4. hèten sikerült igazàn beindìtani.Èjjeli szopi a legjobb mert az nagyon jòt tesz a termelődèsnek. Mi azòta tùl èltünk egy 5 napos szopi megvonàst is. Ne add fel mèg. .:-)
2013. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!