Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerrel etető anyukák, ti...

Tápszerrel etető anyukák, ti hogy oldjátok meg az esti ébredéseket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A készítésre gondolsz éjjel?

Bár a fiam már másfél éves, éjjel nem eszik, de kezdetektől tápszeres volt.

Én vettem cumisüvegmelegítőt, azon be le lehetett állítani,hogy 40 fokon tartsa a vizet. Este beledobtam a cumisüveget, éjjel ha felébredt, csak a tápszert kellett hozzátenni!

2013. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én éjjel kimentem a konyhába és megcsináltam

nem volt könnyű ez az időszak, de nem tartott soká :)

na és persze megérte :)

2013. júl. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, ahogy az első válaszoló. A cumisüveg melegítő 40 fokon tartotta a vizet, mellette állt a cumisüveg az odakészített tápszerrel, amikor ébredt, csak össze kellett önteni, és már ehette is.
2013. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a vízforralóban tartom a forralt vizet, ha hallom hogy ébredezik a gyerek kiszaladok, visszamelegítem pár másodperc alatt a vizet és adom hozzá a port. Fél perc sincs.
2013. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan nem ébred általában éjjel a babám enni. Napközben viszont vizet forralok és abban melegítem fel a tápszert, amit addig készítek el, amíg alszik, így akkor már csak melegítenem kell a vízben, ha aktuális.

Viszont itt olvastam, hogy páran cumisüveg melegítőt használtok. Praktikusnak tartom én is, szeretnék venni, ha vállalható áron van, viszont neten ahogy néztem inkább autós melegítők vannak, árammal működőket nem nagyon találtam.

Egy volt, amihez azt írták, 25 perc alatt melegíti 40 fokosra. Na most forralt vízzel melegítve max. 5 perc alatt melegszik nekem fel.

Szóval van olyan melegítő, ami gyorsabban melegít fel, 220-ról? Ti hol vettétek a tiéteket? Milyen márkájút használtok?

2013. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiöntöm a szükséges mennyiségű előre felforralt vízet a cumisüveg, 15 másodperc a mikróba, bele a tápszer, egy perc alatt kész.
2013. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, általában az autós melegítők tudnak 220-at is :D Nekem momert volt, nagyon szerettem (épp most akarom eladni, ha érdekel :D
2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Micróba melegíteni bármit is a gyereknek.. Atya ég.. Mi anyatejesek vagyunk, és éjjel még felkelünk 3szor cicizni.

Bár a fürdés után tápit adok Neki azzal jobban tűr ( kb éjfélig :D ) Mi is víz forralót használunk. fel van forralva a víz, mikor elkezdem fürdetni Apuka meg elkészíti a hamit :)

2013. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!