Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ugye ezzel nem csináltam...

Ugye ezzel nem csináltam semmi rosszat?

Figyelt kérdés

Eddig anyatejes volt a kisfiam,viszont már most annyira kevés lett a tejem,hogy tápszerrel kell pótolnom.

Viszont úgy csináltam,hogy felfőztem a vizet,és miután teljesen kihűlt,akkor a hideg vízhez tettem hozzá a tápit és mikróban melegítettem fel annyira,hogy csak meleg legyen és ne süssön.Ugye ezzel nem csináltam semmi rosszat?Mert most olvastam,hogy 40 fokra kell visszahűteni és úgy bekeverni,viszont én megvártam míg teljesen kihűlt. :(


2013. júl. 19. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Miután felfőzted a vizet, hagyhatod kihűlni, és mikor szükség van a tápszerre, akkor a vizet mikrózd meg kicsit melegebbre, de ne forróra, és abba keverd a tápszert.

Nem lesz semmi baja a babádnak,hallottam, 1-2 kórházban is úgy csinálják, ahogy te írtad, de biztosabb ahogy én írom és munkában sem több.

2013. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2013. júl. 19. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápszert ne mikrózd, mert roncsolja a benne lévő fehérjét. Csak a vizet melegítsd.
2013. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 20. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
én ugy csinàltam h vizforraloban felforraltam, majd amikor szükségem volt rà kicsit bekapcsoltam a vizforralot, hogy meleg legyen a viz.Majd bele a cumisüvegbe+ a tàpszer.
2013. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!