Lehet vagy nem?

Figyelt kérdés

Kislányom 6.5 hós.3 hét után elapadt a tejem igy tápszeres baba.Hozzátápival megvagyunk ,mindent eszik szépen fejlődik.Adtam már neki kenyér belsejét szivesen megette.

A kérdésem a következő

Éppen lecsót főzök van egy kis megmaradt répa és krumpli főzim levessel.Ez kevés lenne neki ebédre.Ezért gondoltam arra adnék neki egy kis kenyérkét lecsó lével

Adhatom neki??

Megkövezést nem kérek csak értelmes válaszokat szeretnék

Megköszönöm :)


2013. júl. 23. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam ahogy a doktornő ajánlotta. ami jól esik a kicsinek azt egye! :) a kicsi lányom 6 hó 2 hetesen már a lecsót ette tésztával és azóta is imádja.

Szerintem adj neki belőle, de ne túl sokat, mert van olyan baba akit puffaszt , de ez nem mindenkire igaz

2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Már adtam neki és oda volt érte :)

2013. júl. 23. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Örülök neki, az én kicsi lányom is úgy oda volt érte, hogy most is az a kedvence :)

2013. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!