Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik tápszer van kimondottan...

Melyik tápszer van kimondottan székrekedésre?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám. Beba HA Sensitive-el kezdtük, de ettől nem tudott kakilni, csak szélcsővel és kamillateával. 2 napja lecseréltük Novalac IT-re. Tegnap sikerült kakilnia nélküle is, de a kakija nagyon sűrű volt,zöld és rengeteg. Ma erőlködött szegény, de semmi. Kedden megyünk a dokihoz, és ha addig nem változik a helyzet, akkor másfajta tápszert kérek. A Milupa Fermentált-ra gondoltam, mert az elvileg erre jó, de van, akinek az se vált be :(

Segítsetek, melyik tápszer van kimondottan erre a problémára? Köszönöm


2013. aug. 24. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
elvileg pont a novalac van székrekedéses babáknak. próbáltad már kicsit hígabbra csinálni neki a tápszert?
2013. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a székrekedésre az espumisan csepp vált be és a milupa fermentált.
2013. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. igen, én is így tudom. nem próbáltam, mert így is sokat bukik :(

2. akkor lehet érdemes lesz a fermentáltat íratni.

attól félek, hogy mondom a dokinak mit írjon, és leolt, hogy nem kívánságműsor..

elvileg a Lactogen Harmony is erre van.. valaki ismeri?

köszönöm nektek :)

2013. aug. 24. 13:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekunk bevált a Novalac IT. Meddig adtad neki? Szerintem még probáld azt adni, hátha csak fel van gyűlve benne a cucc és idő kell még fellazítja a tápi. Ez direkt speciális tápszer hidd el segíteni fog csak várj még és add neki.
2013. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, azt hiszem igazad lesz :) most megint sikerült segítség nélkül kakilnia, igaz erőlködött és sírt kicsit, de kijött a cucc.. az normális, hogy a végén a kaki már nem zöld, hanem sárga? egyébként 2 napja eszi ezt a tápszert.

lehet azért sűrű még a kaki mert még "tisztul"?

2013. aug. 24. 16:16
 6/18 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a sárga lenne normális en ugy tudom,de a zöld sem baj.Nálunk is egyszer ilyen,egyszer olyan,vagy vegyes :)
2013. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi, akkor lenyugszok :D
2013. aug. 24. 21:29
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Mi is ettük a Bebát, de székrekedése volt.

Áttértünk a milumil kofort 1 -re 100% ék eredmény.

Bár most már a Milumil peptit eszi a manóm.

A fermentált leginkább arra szolgál ha sokat bukik vissza.

Kérd ki az orvosod-védőnő tanácsát.

2013. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi is a Fermentáltat használtuk, nekünk nagyon bevált.
2013. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Egyébként mi ugyan így jártunk ahogy ti.A BEBA-val keztuk mi pro 1est ettunk. Sokáig semmi széklet csak szenvedés.Ha volt is akkor zöld. Aztán felírattam ezt a NOvalac IT-t és megoldotta a problémát. Néha azért még picit szenvedett, de legalább kijött még ha nagy nehezen is.:) A zöld kaki teljesen normális a HA (hypoallergén) tápszertől van. Majd kitisztul már belőle ha nem eszi. A Novalac nem HA, attol nem lesz zöld a kakija. Minden jot kívánok.:)

2013. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!