Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A 7 hetes babámnak van egy...

A 7 hetes babámnak van egy kis gond a kakájával?

Figyelt kérdés
Csak tápszert kap sajnos, az emésztését Colief-el kell segíteni. A héten csak maximum napi 3 kakája van, lágyabb, mint eddig volt, a ma hajnalinak már volt egy kis zöldes árnyalata, és kicsit vizes is volt. 3 napja gondok vannak néha a pukival, tegnap este óta adok neki Espumisan-t is. Az evéssel-alvással nincs gond, viszont a vizet alig tudom bele erőltetni... Tapasztalt anyukák, lehet valami probléma, meg kellene mutatnom a dokinak a kakát??
2013. aug. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap felhívnám az orvost, adjon Ő tanácsot. Szerinem tápszert kellene váltani.

Fáj is a pocakja? Nekünk a biogaia csepp jött be nagyon meg az infacol.

Vizet miért erőlteted neki? Nincs nagyon meleg, a tápszer pont eleget tartalmaz.

Zöldes árnyalat lehet a tápszertől. A beba nagyon zöld kákán csinál, ha nem nyálkás, akkor nincs semmi baj. Vagy hívd fel a védőnőt, az is segít neked szívesen.

Jó babázást és nyugodt éjszakákat!

2013. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Fájt a hasa igen, illetve iszonyatosan darabos volt a kakija, de mióta adom neki a Colief-et, semmi probléma a hasával, ezért nem értem, miért változott meg. A születése óta Beba Pro 1-es tápszert kap, most szeretnék majd áttérni a laktózmentesre, hogy a Colief-et el lehessen hagyni. Vizet azért adok neki, mert a gyerekorvos azt mondta, hogy a tápszer olyan, mintha egész nap csak rántott hússal tömném a gyereket... :) Nem gondoltam rá, hogy esetleg nem is kellene.
2013. aug. 25. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ! A colief a laktózintolerancián segít, írass fel laktózmentes tápszert ;)
2013. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A beba szart nem ér,már bocs :) Válts milumilra eskü nagyon jó tápi.Ugyan ezek a bajok voltak náluk is .Tápszert váltottam és minden rendben azóta.Ne itass vele vizet ,mert nem fogja meginni,Mindenki azt mondja a kamilla tea ez az amaz nekünk az is nagyon bejött vagy a babamosoly teák.Nem kell neki vizet adni inkább adj neki teát pici cukorral
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma a doktornőnél a kakájával, és azt mondta, ha teát itatnék vele, akkor lenne ilyen ragacsos a gyógynövényektől a kakája, de mivel csak vizet kap, valószínűnek tartja, hogy valami kis fertőzést kaphatott. Azt javasolta adjak neki Normaflore-t, ha a héen nem rendeződik a kakája, irány a kórház... :/ Írattam vele Milumil laktózmentes tápszert. Most jövök rá én is, hogy a Beba szart se ér, megeszik a fiam 150ml-t, vagy elalszik, vagy nem, és másfél óra múlva már ordít, és úgy harapja a cumit, mint aki sosem evett... Elég kiváratnom vele, hogy legalább 2 óra teljen el a 2 etetés között. Remélem a Milumil beválik! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. aug. 26. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz a milumil nyugiiii :))) semmi baj nem lesz!

Irj azért várom :)

2013. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Kedd óta adom a laktózmentest, semmi hasi problémánk nincsen! Viszont a kaki zöld-darabos-és az eddigiekhez képest kemény, viszont vörösödés nélkül kinyomja... Ezzel sem lakik jól, ezért a doktornő írt Pregomint is, azzal adjam vegyesen, talán így jó lesz. A Normaflore-t adom még neki. Szerinted az átállástól ilyen a kakija? Javulni fog valamikor, vagy tényleg kórház? Köszi :)
2013. aug. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!