Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Valaki adott már 5 és fél...

Valaki adott már 5 és fél hónapos babának jó éjt tápszert?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert rá van írva hogy ha a védőnő vagy az orvos tanácsolja lehet előbb is , mi az oka hogy előbb kell adni neki?
2013. aug. 26. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 4,5 fél hónaposnak adtam 6+ Milumilt, de a kényszer hozta, mert nem volt itthon más.

Azért mertem lazábban venni, mert a doktornő is mondta, hogy ő inkább majd 6+os tápot írna neki, mert elég nagy már (8650g).

2013. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor baja nem lesz tőle? Gondolom tovább is bírja a baba ilyenkor? Azért megpróbálom mert mi csak reggel és este 2-szer eszünk tápszert de így 7 étkezés van szerintem a kalória meg sok így. köszi a válaszod :)
2013. aug. 26. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk fordított a helyzet, mert AR tápszert eszik amúgy. Amit csak turmixolva tudok neki adni, mert olyan sűrű. Ahhoz képest ez a jó éjszakát híg. Így a zacskó maradék részét az éjjeli etetéseknél használtam fel, hogy ő is könnyebben megegye, meg ne kelljen zajongani. Volt, hogy csak 6-8 óra múlva, de volt, hogy már 4 óra múlva éhes volt. Nem vettem észre változást!
2013. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!