Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A kis fiam 7 hetes 4210gramm...

Ketim kérdése:

A kis fiam 7 hetes 4210gramm és jelenleg 100ml tápszert eszik, de szerintem kevés neki. A ti babátok mennyit eszik?

Figyelt kérdés
A ti babaátok hasonló súllyal mennyit evett/eszik 2 hónaposan. A doki számítás aszerint 4,2*150 a napi adagja az 630 millit ezt simán megeszi napi 7x-ri etetéssel.

2013. aug. 28. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki többet főleg ha még enne ahogy írtad. Az én kisfiam kb. 3 hetes volt amikor megitta a 100 ml-t. Az első hetekben nagyon fejlődnek tudom nálunk 6 hetesen volt egy növekedési ugrás egy pár napig sokkal többet evett utána visszaállt.
2013. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam négy kilóval született 3. héttől tápszert kell adnom sajnos mert elfogyott a tejem. De ő 120ml tápszert eszik 3 óránként, már a 3. héttől. most 5 hetes. kevés neki a 120 ml-már,.
2013. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 hetes és simán meg eszi a 100 ml-t 3 óránként. Sajnos ő is tápszeres.
2013. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
annyit adj neki amennyit kér, nem egy gép aminek pontosan meg van adva a fogyazstása, szükséglete. egyik babának elég a 80ml a másik megeszi a 150-et is. Annyit adj amennyit kér. ha már nem éhes nem fogja megenni hiába adnál neki többet.
2013. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom pont 8hetes korától eszik 180at is megevett azt 12hetes korától már kellett neki a 240 is igaz napi 4-5 étkezése van csak de szépen fejlődik. doki mondta is hogy ő így állíttatott be magának a napi adagját most 4hónapos :)
2013. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!