Tápszerkérdés? Melyiket?

Figyelt kérdés

1 hónapos múlt a kisfiam,elejétől kap pótlást,de mostanra tiszta tápszeres lett.Nehezen kakil.Nestlé Beba pro 1-et eszi,ma jeleztem az orvosnak a problémát,ezért nestlé beba ha sensitívet írt.Kipróbálásra írta.A kaki problémán túl az is baj,hogy 100 ml megeszi többet nem halandó,de többször észrevettem ,hogy 2 óra múlva viszont éhes.És néztem hogy ez a sensitív kétszer annyiba kerül mint pro 1.

Végülis ez az utóbbi orvosolható nem ezen fog múlni,de a másik két probléma nem tudom megoldódhat e.Ha nem mit javasoltok?Melyik tápszer vált be,amitől nem lesz ilyen hamar éhes és a kakival sem kínlódik?



2013. nov. 21. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és hasfájás nincs csak ha nehezen kakil és most olvastam sensitivről hogy sokak babájának fájt a hasa tőle,igaz ez?
2013. nov. 21. 16:20
 2/10 Kerria ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés.

2 éves a kislányom az elejétől kezdve tápszeres, hosszú utat jártunk be, egyik tápszer sem vált nála be. 3 hónapos korában azt mondta a doki terápiás céllal adjak neki napi egyszer szilvát vagy barackot. No ez segített.


3 hónapos kislányom 2 hónapos koráig anyatejes volt, majd mostanra csak tápszeres. Nestle Beba HA -t kapott ami megfogta, majd váltottunk Milumil Start Optimára, neki rendeződött a dolog, küszköd ugyan, de van széklete.


Sajnos csak próbálgatás útján tudtok rájönni, melyikre hogy reagál. Kitartást

2013. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekünk egyedül ettől nem fájt a hasunk.a kaki nehezen ment,de nem szenvedett(minden nap tudott produkálni)ha viszont 2 óránként éhes akkor etest annyiszor.nálunk is így volt.most már 5-6 órát kibír vele(7 hónapos)a milupa és milumil termékek felfújták és egész nap sírt(úgy fájt a pocakja)

sima beba 1-et eszik

2013. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen jó volt ez a beba pro 1 de a kakilást most már több alkalommal lázmérőzéssel oldottuk meg

félek h sensitiv rá is hasfájósan hat

é az nem árt neki ha összevissza kell esetleg majd próbálgatni?

2013. nov. 21. 16:32
 5/10 Kerria ***** válasza:
cserélgetést az orvos szerint csináltuk, így gondolom nem káros...
2013. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi Milumil Ha 1 Optimával kezdtük, nagyon szorulásos lett tőle szegénykém, aztán váltottunk Beba Ha Start-ra, ettől jobb lett ugyan, de még mindig csak 2 naponta volt széklete. Maradtunk ennél a tápszernél de kap mellé a babánk BioGaia cseppeket a gyermekorvosunk ajánlására, és így rendeződni látszik a dolog.
2013. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi Beba Sensitive HA-val kezdtünk. Borzalmas volt. Állandó hasfájás, szélcsövezés (kaki az nem volt soha magától, amíg ezt ette..), ilyen csepp, olyan tea.. Egyébként a Beba Sensitive-n rajta van, hogy enyhe emésztési panaszokra, pl. HASMENÉS.. Szerintem pont az ellenkezőjét fogod vele elérni, mint amire kéne.

Váltottunk Milupa Fermentáltra (1 hét volt kb. mire átállt rá a szervezete), azóta semmi baj nincs. Elmúlt a hasfájás, nem kell semmilyen csepp, a szélcső is a fiók alján "pihen".

Egyébként szerintem eléggé laktató ez a tápszer. Éjszaka 12 órát alszik "vele" a lányom.

2013. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En Milumil Ha Start optimat adtam a fiamnak. 1 honapos koratol kapta o is a potlast aztan teljesen levaltottuk erre a tejemet.

Nehezen kakilt ő is, sokat tornaztattam es ugy sikerult neki, de "kinotte" szerencsere. Ugy masfel, 2 honapos koraig volt ez a problema.

A Milumil recepttel 2300 korul van, recept nelkul 2800.

En meg voltam vele elegedve

.

2013. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia!Rengeteg tápszert kipróbáltunk.Ez egy új tápszer, nekünk nagyon bevált.Neve:Milupa Fermentált.Árban is jó!nekem is állandóan éhes volt, ezzel nagyon jól bírta!
2013. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a HIPP Bio Combiotic-ot használtuk kezdettől fogva, nem volt székrekedése soha. Ebben a tápszerben van egy élelmi rostanyag (galakto-oligoszacharid), ami kedvez a bélbolyhoknak. Az anyatejben természetesen jelen van ez a rostanyag, a HIPP gyakorlatilag mesterségesen utánozza. Mi a Bio Combiotic PRE-t használtuk, de ha nem jutsz hozzá üzletben (pl. Müller), akkor az 1-est kell vennetek. Mi a PRE-t külföldről hozattuk, azt akár 1 éves koráig lehet adni a babának, ez a fajta hasonlít minden szempontból a legjobban az anyatejhez.
2013. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!