Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki milumil peptit ad babájána...

Aki milumil peptit ad babájának, annak tényleg tehéntejre allergiás a babája?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak automatikusan felírta a doki, 2 hónaposan, amikor kiütéses lett, bár mondtam, hogy valószínűleg azért, mert epret ettem (anyatejes és tápszeres volt vegyesen). 6 hónapos korig azt használtuk, utána mondtam, hogy szerintem fölösleges, mert nem az volt a gond, és tejpépeket egyébként is eszik már. Szóval rutinból felírta a doki...


De egyébként barmi olcsó, úgyhogy gondolkodtam rajta, hogy adjam-e tovább, mert költségkímélő megoldás, és baja nem lesz tőle...

2014. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az íze milyen?
2014. febr. 23. 10:18
 3/8 lcs ***** válasza:
nekem is alapból ezt írta fel a doki, mindkét gyerekem ezt ette/eszi, egyiknek sincs amúgy egy deka tejallergiája sem:) viszont 206ft receptre..:)
2014. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az íze nem olyan jó, mint a sima tápszernek, úgyhogy állítólag van olyan baba, aki nem is fogadja el, de az én lányomnak nem volt gondja vele.


Egyébként csak akkor 200 ft az ára, ha szakorvosi javaslatra (kivizsgálás után) írja fel a doki (szóval ha ez nincs akkor "csalnak" vele) de egyébként is olcsó, mert 600 ft volt nekünk úgy, hogy a gyerekdoki írja fel szakorvosi javaslat nélkül...más a támogatás mértéke...

2014. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

200??? 600??? Én mert fizetek akkor több mint 1000 forintot egy dobozert??? Nekünk is gyerekorvos írja fel, szakorvosnal nem voltunk. 3 hetesen kiuteses lett a babám, tejfehérje-allergia gyanú, ezért esszuk ezt. Most 7 hónapos. Mi úgy beszéltük meg, h egy éves koráig ezt fogja inni, aztán még jó ideig a tápszer lesz számára a tej.

Remélem h csak vaklárma, es valójában nem allergiás!

2014. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok

:D Nem tudom 5-ös :D

1,5 éve vettük ezt utoljára, úgy emlékszem 600 ft volt egy doboz nekünk, egyik barátnőmnek, akinek bizonyítottan allergiás volt a lánya, neki került akkoriban 200 ft-ba... Nem tudom hogy alakult azóta az ára...

2014. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2014. febr. 23. 13:57
 8/8 lcs ***** válasza:
nem tudom, nekem 206 ft-ra jön ki egy doboz, és mindig 8-at iratok fel egyszerre, és akkor elvagyok látva egy darabig.
2014. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!