Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mosas utan megszaritjatok a...

Mosas utan megszaritjatok a cumisuvegeket?

Figyelt kérdés
En altalaban mosas utan vizet ontok bele es ugy hagyom a kovetkezo etetesig es nem szoktam szaritani. Helyes ez igy? Es ti hogyan szoktatok sterilezni vagy kifozni? En 2 hetente szoktam kifozni.
2014. jún. 17. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél évig mikrós sterilezőt használtunk, minden használat előtt. Azóta elmosom, leszárítom. A nedves üvegben, pláne, ha víz is van benne tartósan állva, gyorsan szaporodnak a baktériumok. Úgy olvastam, hogy 20 percenként akár meg is duplázódik a számuk.
2014. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

MAM cumisüvegünk van, azt 3 perc alatt a mikróban sterilizálom.

Mosás után mindig szét szedve tartom, így megszárad.

2014. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hagyom lecsöpögni és megszáradni, mint minden más elmosott tányért, poharat is. Miért öntesz bele vizet? Én simán kifőztem ecetes vízben hetente egyszer (egész pici korában persze sűrűbben), mostanában pedig ha eszembe jut, de nekem már 2 éves a fiam.
2014. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mosogatógép cumisüveg mosó programjával tisztítom, így mindig csontszáraz lesz. Ha nem lenne, akkor is kiszárítanám. Kb. 4 hónapos koráig minden nap kifőztem, utána 3-4 naponta. Most 2 éves, már inkább poharai vannak, cumit nem használ, ezeket ugye géppel mosom, nem főzzük ki (ez kb. egy éves korától van így).
2014. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

Mosogatoszerr milyent hasznaltok a kimosashoz vagy csak forrovizzel? Lehet kapni speci babaknak valo mosogatoszert? Mert en kerestem de nem talaltam

2014. jún. 17. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Tulasi-t használunk, mindenhez, kicsiknek, nagyoknak. Tökéletes. [link]
2014. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dmben van frosh baby mosogatoszer.1200ft.en vettem mert sokaig eleg.kimosom azzal es cumisuvegmosoval.aztan sterilizalom Mam os uveg.a mikroban 3perc.aztan ha kihult kiontom a vizet ami benne maradt es v ugyhagyom v szetszedem.de be is szoktam kesziteni bele vizet de azt teszem is a hutobe.ket hetente kifozes az eleg keves sztem de attol fugg mennyi idos a baba.az enyem 4hos.napi egyszer sterilizaltam(van 5cumisuvegunk) es este megcsinaltam egyben az egeszet.amiota bejott ameleg.ahogy megette es ha nincs idom elmosni ellotykolom forro vizben.aztan kesobb elmosom es ugy be a mikroba.
2014. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én naponta 1x ecetes vízben sterilizálom, majd tiszta konyharuhán hagyom megszáradni. Szerintem ne önts bele vizet, hanem hagyd megszáradni.
2014. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!