Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos kisfiam túl sokat...

4 hónapos kisfiam túl sokat eszik?

Figyelt kérdés
3 óránként 120 ml tápszert. Próbáltam, hogy többet adok neki, hogy tovább bírja, de nem tud többet meginni. Még ebből is hagy egy-két kortynyit. Ejszaka egyszer eszik. Nem baj, hogy ennyit eszik?
2014. aug. 19. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam három óránként evett 180 mit ennyi idősen, és éjjel kétszer kelt enni. Így is a minimumot hizta. Egyáltalán nem sok
2014. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez tökéletes. A dobozon nem ennyi van írva? Mert a miénken igen. Bár mi cicizünk és úgy pótlom ki 130-ra ha kell.
2014. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy enne túl sokat??? még a tápszeren is az van h 3-4 hónapos 180 ml eszik!!!


amúgy is 3 óránként esznek a babák, miért kéne tovább bírnia???


nekem 6 hónapos múlt a kislányom és ő is 3 óránként eszik, kb 210 ml, mondjuk ő éjszaka ő nem eszik, végig alussza!

2014. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszönöm.
2014. aug. 19. 18:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként az orvos szerint rengeteg ez a mennyiség, és max 4 óránként adjak neki, akkor is, ha üvölt....de én erre képtelen vagyok.
2014. aug. 19. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az orvos dilis,már ne is haragudj:D

Ne ő szabja már meg,hogy szegény gyerek mikor éhes,ráadásul ez tényleg nem sok,elég megnézni az adagolást...

2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Többet ne adj. 3 hónapos a 100 feletti mennyiséget visszabukja és fáj a hasa is tőle, ha többet kap. Orvos és védőnő is ellenezte az adag emelését.

A kiscsaj egyébként szép husis, olyan tokája van, hogy három menekültet is el lehetne rejteni benne.

2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Olvastál te már tápszer adagolásra vonatkozó tanácsot? 100 feletti mennyiséget ne adjon? Sok baba már pár naposan is megeszik ennyit. 4 hónaposan meg már főleg.

Kérdező, ebben ne hallgass a gyerekorvosra. Szerintük éhezni kellene hagyni a babádat?

2014. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én babám is 4 honapos, itt azt mondják, már 4 hetes kortol 4 oránként adjunk enni, ö 3- 4 oránként eszik... de nem eszi meg a 150 ml-ket sem.. az orvos azt tanácsolta kapjon napi 4 szer enni és 180ml-ket..(de az már annyira kevésnek tünik nekem, mármint hogy kb. 5 oránként enne) egyébként 9 kor kap enni és majd csak reggel 8-9 fele kér megint enni, addig alszik. ettöl függetlenül szépen gyarapodik, de már neki is 180 ml-ket kéne ennie (nagykönyv szerint :)) szerintem nem eszik tul sokat a fiad, de ki is tudod számolni, hogy mennyi lenne neki az idális a testsulyához képest.
2014. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 hónapos múlt, 4 óránként eszik 210-et. Nem én szoktattam így, magától alakult ki ez a rendszer. Nagy súllyal született baba, de azóta csak a súlyának megfelelő minimumot hízza. A mi dokink szerint ilyen időben közel 1 liter tápszerre van szükségük naponta.
2014. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!