Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Maradjunk a HA tápszernél...

Maradjunk a HA tápszernél vagy mehet a humana baby fit banános?

Figyelt kérdés
Kisfiam eddig milumil ha tapszert kapott.(8honapos lesz).viszont most nem kaptam egyik gyogyszertarban sem es vettem egy humana bananosat helyette.ezt is ugyan ugy megissza.semmi oka nincs hogy HA tapszert kapjon.szerintetek maradhatunk a humananal?es ha megyek a dokihoz nem fog szolni hogy miert valtottunk onkenyesen?
2014. okt. 15. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs oka a ha-snak,.akkor.nyugodtan add. Mi öt hónapos korában próbáltunk áttérni rá, de nem sikerült, mert fellángolt az ekcémája. A doki nem fog szólni érte, elég idős már a sima tápszerhez, ha nincs gondja.
2014. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kislányom 5 hónapos volt, hogy váltottunk Beba HA tápszerről Humana baby fitre. Nem volt különösebb oka (mondjuk az ára nem mindegy, de nem ez volt az elődleges szempont), egyszerűen csak úgy gondoltam, hogy kipróbáljuk. Bevált, nagyon szerette. 15 hós koráig itta. A dokinak mondtam, hogy ezt szeretném mostantól felíratni. Nem kérdezett semmit, gond nélkül felírta.
2014. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!